БРЕМЕННА И...КРАСИВА НА МОРЕ

  • 2 375
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 588
Здравейте, искам да попитам за идеи за бански, аксесоари и козметика, необходима за море за бременна жена.
Ще сме на море през Юни (живот и здраве) и тогава ще съм бременна в началото на 7 месец. Има още доста време, но вече съм адски нетърпелива.
Първа бременност ми е и ще се радвам на всякакви идеи от мами с опит.
Мислите ли че непременно трябва да съм с цял бански?

# 1
  • Мнения: 2 978
Цитат на: aseim2

Мислите ли че непременно трябва да съм с цял бански?


Не...облечи това, което на теб ти  харесва и ти е най-удобно. Да не ти пука кой как  и защо те гледа, а ще има и такива дето ще ти се скарат, че си  на плажа с големият корем Wink

Колкото до аксесоарите..незнам какво точно може да ти потрябва.
Може би един шал- пола за да си я връзваш около кръста.

Другото предполагам, че ще се сетиш сама.

Успех и приятно изкарване
 Wink
п.п. Да се пазиш, не се излагай на слънце прекалено много!

# 2
  • София
  • Мнения: 717
Ходих на море в осми месец от бременността си. Използвах половинки, а цял обличах при смяна, да не ми е мокро. Приятно изкарване! Laughing

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
купи си крем с възможно най-висок фактор,за да не с е сдобиеш с  пигментни петна

# 4
  • Мнения: 206
Njma problem da se oblechesh s tova s koeto se chuvstvash komfortno, no kremcheto s visokij faktor e zaduljitelno. I ne se izlagai na nai silnoto slunce.
Prijtno izkarvane.]

# 5
  • Мнения: 951
И без да се контиш много пак ще си красива,защото си бременна.Само си овлажнявай добре корема,защото от слънцето кожата изсъхва,плюс че се разтяга,та да не се нацепи,тогава ще видиш,колко ще си "красива" Neutral Face
Също така аз не се къпех нито в басейн,нито в морето,защото ме беше страх да не хвана някои гъбички,помисли си и ти за това.

# 6
  • Мнения: 2 567
Каквото и да облечеш ще си най-красивата на плажа. няма по-хубаво от бременна жена  Heart Eyes
Аз не бих стояла прекалено много на слънце-и заради задуха, и заради опасността от пигментни петна. Повечко в крайбрежното кафе с безалкохолен коктейл в ръка   Wink
За гъбичките Ванилия много добре се е сетила. Аз хванах от басейн....
Приятно изкарване!

# 7
  • Мнения: 2 142
Не се притеснявай, както са ти казали другите преди мен, ти ще бъдеш най-красивата на плажа. Аз бях на почивка в края на 7ми началото на 8ми месец в Египет. Имах много лека бременност, каквато пожелавам и на теб. По цял ден с плавниците, шнорхела и в морето при рибите! Излизах само да хапна на обяд. Беше страхотно!  Сега като си помисля, може и да е било малко смело и неразумно, обаче...  През времето, което прекарвах навън, гледах да не се излагам на слънце въобще, само на сенчица. Мажех се с Клоран 50 или 60 фактор. И във всеки момент, щом се сетех и имах възможност се мажех с олиото на Нивея. Що се отнася до банския бях с половинки, които си бях купила лятото, когато още не знаех че съм бременна, а пък и ноември нямах никакъв избор...  Желая ти приятно изкарване и се пази!

# 8
  • Мнения: 1 383
Според мен целият бански е по-естетичен, ако е с банели ще подчертава налятия бюст. Шалове около кръста ми се струва че не вървят, по-добре къса туника някаква, ако разбира се са ти слаби краката.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз ще ходя на море юли и каквото и да облечем все ще сме си китове. Бременна и хубава...това не е вярно

# 10
Цитат на: vanilia
И без да се контиш много пак ще си красива,защото си бременна.

Красиви са тези, които могат да се похвалят с тънки талии и стройни бедра. Бременната жена може да е привлекателна с друго, но не и с фигурата си...Кой изпитва естетическо удоволствие от подвижна лоена топка?! Бих се чувствала ужасно на плажа с корема сред сексапилните мацки. Но ако си непукист нямаш проблем dance

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Anonymous
Цитат на: vanilia
И без да се контиш много пак ще си красива,защото си бременна.

Красиви са тези, които могат да се похвалят с тънки талии и стройни бедра. Бременната жена може да е привлекателна с друго, но не и с фигурата си...Кой изпитва естетическо удоволствие от подвижна лоена топка?! Бих се чувствала ужасно на плажа с корема сред сексапилните мацки. Но ако си непукист нямаш проблем dance

е сега няма да се крия и да не ходя на плаж...като съм дебела ще отслабна. Голям праз

# 12
  • Мнения: 3 091
Всяка бременна жена е красива! вземи цял бански и не се излагай много на слънце! Плувай във водата, но стой под чадъра!
Вземи си хубав крем - висок фактор и приятно прекарване!!!

# 13
  • Мнения: 671
Цитат на: Гост
...подвижна лоена топка...

Боже А кой гледа на бременна жена по този начин Освен това не е задължително щом си бременна да си лоена топка

# 14
  • Мнения: 1 541
Аз ще ходя на море през Юли някъде и изобщо не смятам да играя ролята на "кит"  Wink  От сега си избирам бански за коремчето тогава, аксесоари(плажна чанта в тон с банския, чехли и голям шал за около кръста), както и козметика за плажа- крем за муцка и тяло с 70/ 80 фактор!!! Мисля да съм с половинки, но все пак горната част ще е подобна на потниче- те са предназначени за бременни и си имат панелчета за поддържане на коремчето и гърдите:-P  Бременната жена изглежда така, както тя си се направи- ако си поддържана, не си се оляла в папкането (през бременност краката трябва да нараснат само с няколко сантиметра) и си със съмочувствие- никоя "мацка" не може да ти стъпи на малкия пръст  4470
Ето и банският, който съм си избрала именно, само не мога да реша за цвета(този или черен) http://www.additionsdirect.co.uk/assets/Additions/XL/F/F9604AN269.jpg

Общи условия

Активация на акаунт