Танци за 2 годишни- Варна

  • 1 500
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 924
Синът ми изпитва огромно удоволствие да танцува. Чуе ли музика сърцето му играе. Обича народна музика и повтаря видяните движения.
Та въпросът ми е- има ли школа за танци във Варна, която да приема толкова малки дечица?  Не е задължително да са народни, просто каквито и да е.

Благодаря ви   bouquet

# 1
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Търсих доста усилено за дъщеря си, която също обожава да танцува. Но е много рано още. Казаха ми най-рано на 4 годишна възраст, дори препоръчват на 5. За сега сме се задоволили на организираните уроци по танци в градината. Другата година започваме състезателни танци. Иначче въпреки, че ти казват, че е рано още, естествено са готови да ти вземат паричките за танците и ти предлагат да опитате.
На тази възраст още трудно се концентрират и учат движения, за това предупреждават.
Ние си танцувахме в къщи, аз се занимавах и й показвах някои неща, коио аз самата съм учила.

# 2
  • Мнения: 924
Ами аз видях, че в София има школи, които предлагат уроци за деца на тази възраст. В момента съм в Щатите и тук има какви ли не класове за 2 годишни, като тези за танци най-често са уроци за мама и детето едновременно.
Лятото често посещавахме заведение с народни танци за вечеря и малкия беше научил доста голяма част от хореографията им. Не очаквам кой знае какво, по-скоро искам да насърча интереса му и малко по малко да го приучавам на групови занимания.
Продължавам да търся  Laughing

# 3
  • Мнения: 274
И  аз   търся   да   запиша дъщеря си   да  танцува    някъде. Моля    ако   някой   има  координати   на   клубове   в  Пловдив,  да   помогне. Без   значение    какви   са   танците. Тя   просто   има   много  енергия   за   изразходване  и   огромно    желание.Забравих   да   кажа, че е на  3 години.

Общи условия

Активация на акаунт