Колики и "дърто" бебе

  • 671
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 029
Снощи моя си се дра три часа. Пръцкане, свиване, ужасен рев. Колики, та дрънкат. Захранен е на 4 месеца. Проблем с която и да е храна не е имал.
От една седмица му замених сутрешното АМ с попара. Колики от попара възможно ли е?
На обяд яде пюре, яде домашно приготвено, картоф, морков, пиле. Нищо ново.
Кашата е нова, нея не я е ял до сега. Хумана - сухар, ябълка, банан. Сложих му настъргана ябълка, също не му е за пръв път.
Вечерта е пил АМ.
После мрънка, заспива за малко, пак се буди... и стана 11 часа, направих му още едно мляко (това не се е случвало от месеци) и заспа. И след половин час... стана страшно. Хем  е сополив, хем коремче, рева жестоко.
Дали е от храна, или е някакво моментно неразположение?!

# 1
  • Мнения: 103
Според мен е от нещо ново, което не е ял до сега. И на нас ни се е случвало инцидентно, ако няма стомашно разстройство не се притеснявай. Давам еспумизан капки в такива случаи. Grinning

# 2
  • Мнения: 6 029
Ми няма разстройство. Нито запек. Току що го сменях - нищо. Съвсем нормално.

# 3
  • Мнения: 103
Ако вече се чувства по - добре не се притеснявай просто е имал някакво стомашно неразположение.

# 4
  • Мнения: 4 784
Давай му капки за колики и виж дали ще мине разположението. На моята приятелка беба е на 11месеца и още и дават капки против колики, защото е с чувствителен стомах. Възможно ли е да е зъбче, което да го мъчи? На моя син коликите му минаха още към 2-3 месец, но когато стана на 6 месеца изведнъж пас получи и известно време се задържаха. Като станеше посред нощ към 3-4 часа и почваше да се дере. Започнах пак с капките и след 10-тина дни вече беше добре и спряхме капките.

# 5
  • Мнения: 27 524
Нещо вирусно ще да е, не е от храната. Има такъв грип, с болки, напъни, минава за два дни обикновено. Не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 6 029
Благодаря ви  Hug
Тази нощ спахме  Grinning

# 7
  • Мнения: 103
 GrinningРадвам се че всичко е наред Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
Да не са го мъчили зъби?Алекс така се превивеше и плачеше  ConfusedТечеше му носа също

# 9
  • Мнения: 6 029
Да не са го мъчили зъби?Алекс така се превивеше и плачеше  ConfusedТечеше му носа също

Ми не знам... ама няма зъб все още.  Confused И носа му тече също.

Общи условия

Активация на акаунт