Откъде да купя Снежанка и Сънливко?

  • 5 696
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 698
Имаме тези джудженца , но в магазина от който сме ги купили, не знаят дали ще получават Снежанка и Сънливко.Въпросът ми е към Софийските мами, виждали ли сте някъде такива, но със Снежанка и ако да, къде, в кой магазин?Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Миналата година ги имаше в МЕТРО

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 10:53 от Desem

# 2
  • Мнения: 342
Миналата година купихме от склада но Симба Тойс целия комплект-Снежанка,джуджетата,принца и къщата.Отделно се продаваха и джуджетата и Снежанка,а има и в Метро и в детските магазини Дани съм виждала че продават доста играчки на Симба Тойс

# 3
  • Мнения: 3 698
Благодаря за отговорите! А къде се намира склада на Симба и магазини Дани?

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
Склада на Симба тоис се анмира в Студентски град малко преди Зимния дворец, на срещуположната страна на улицата

# 5
  • Мнения: 342
Симба Тойс се намира срещу Зимния дворец в Студентки град а магазини Дани знам за един в блока срещу пътеките в Младост/само че се пада отстрани на блока /

# 6
  • Мнения: 3 698
Супер, мноооого благодаря, ще се похваля ако намерим  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 847
Всичките джуджета, в комплект и поотделно ги има в Комсед - срещу Била на бул. Тодор Каблешков. Имаше и къща, принца, Снежанка я има в няколко различни комплекта с малки животинки, гребенче и т.н.

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
в метро за 50лв с ддс има снежанка и седемте джуджета
има и отделно джу,джета едното е 35лв /на снимкаат е само едно, но предполагам имат всичките/

# 9
  • Мнения: 3 698
Купихме  Grinning  и както обещах-хваля ви се! Благодаря на всички   bouquet
... в блока срещу пътеките в Младост/само че се пада отстрани на блока /
от тук ги е взел мъжа ми, имало е три вида Снежанки даже.
darkosh  Hug

# 10
  • Мнения: 183
видях,че сте си намерили,но да ви кажа в Метро има и къщичката на Снежанка,но не мога да ви кажа на каква цена...но е много хубава Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 698
Благодаря ~*honey*~ , може да е полезна информация за някой.
Аз засега се въздържам, защото за Коледа сме купили голяма дървена кукленска къща и мисля, на първия етаж да се нанесат Снежанка и джуджетата, а на втория Барбита и феи  Laughing

# 12
  • Мнения: 181
може ли карта на магазина в Младост, моля ви  newsm20 нямам никаква идея къде са тези пътеки

# 13
  • Мнения: 3 698
Сега питах мъжа ми точно откъде ги е намерил, каза, че не е пътеките, а е от Младост 1, до зеленчуковия пазар на Мл.1 /бъдещата метро-станция/.Има редица магазинчета, едно е за детски играчки.
В непосредствена близост със зеленчуковите сергии.Булеварда е Андрей Сахаров.

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 17:40 от setony

# 14
  • Мнения: 3 926
Гледахме и ги в Джъмбо. Около 60 лв е Снежанка с джуджетата, животинки и разни други дреболии. Има и ариел и Пащатка (както Сияна казва на Пепеляшка) Laughing
Ние май също ще вземем Снежанка, но май джуджетата ще ги купуваме отделно... ще видим Thinking И работилницата на джуджетата имаше, и къщичката им... и каляската тиква на Пепеляшка, май... Само принца на Снежанка не съм го мяркала, ама може и да не съм му обърнала внимание, насред цялата женска "аудитория" Wink

Общи условия

Активация на акаунт