неочакваните подаръци и гости

  • 824
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 052
Случката е от днес, Николаус подарява малки подаръци, пълни ботушките пред вратата с шоколади, мандаринки, някоя дребна играчка ...  Е предвидих доста поzнати деца, имам по нещо дребно, но днес сутринта ми тропа някой на вратата, отварям съседката с 3 дечица и носят подарък малакия  локомотива Пърси  Laughing е моят умря от радоста, а аz нямах предвидено нищо да дам на дечицата и умрах от срам буквално  Sad Сега раzбира се ще ходая да им вzема по нещо, въпреки , че набърzо купените подаръци не са така сполучливи, като подаръците които са планирани и zнаеш какво се иска и къде да го търсиш ...
Какво правите в таквиа ситуации?

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 11:11 от jabata_dil

# 1
  • Мнения: 1 492
Не бързай да правиш подаръци. Купи нещо на децата и им го подарете с детето на Коледа или помоли майката да им го сложи под елхата, все едно твоята идея, е била такава.

# 2
  • Мнения: 9 052
жената явно търси да се сприятели, а и е симпатична, zащото втори път идва , но аz все zаета след работа или готвя или голяма кочина иz къщи и малкия болен и все не ги каня да поиграят децата , да пийнем кафе  Sad много кофти така, когато нямам въzможност да поддържам винаги подредено  Sad  а след днес кой zане какво си мисли  Sad

# 3
  • Мнения: 343
Нищо страшно не е станало. Не си длъжна да посрещаш гости по всяко време. Нито пък да имаш подаръци в готовност. Сигурна съм, че съседката изобщо не се е обидила. Определи си един ден, приготви си почерпка и подаръци за децата и ги покани.

# 4
  • Мнения: 1 492
Именно де, така ще я изненадаш. Щом не се познавате, можеш да купиш на децата  една семейна игра за всички, а за жената един коледен венец или кутия бонбони. Можеш също да се приготвиш и да я поканиш на по чашка кафе, а подаръка за децата го сложи под твоята елха.
Има начини да промениш мнението й. Grinning
А, за бъркотията в къщи не се притеснявай, чак толкова. Тя е с три деца и знае какво е Simple Smile

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ох и аз съм изпадала в такива ситуации. Много е кофти ама можеш да се реваншираш по Коледа наистина.

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ако ти е симпатична, звъни й и я покани на по кафе, а децата да си поиграят. Тогава дай подаръчето на нейния и се извини, за неадекватната ти реакция последния път Wink Кажи, малкият е болен, в работата е много натоварено, едвам смогвам да обърна внимание на къщата  Twisted Evil Хем съчувствие от нейна страна ще получиш, хем ще си се оправдала и няма да се чувстваш толкова зле. Успех!  Peace

# 7
  • Мнения: 3 880
Ами неудобно е, въпреки че не си длъжна да имаш подаръци в къщи за цялата махала, но остава едно гадно чувсто, че ето на- някой е помислил за нас, а ние сме го забравили.
Аз бих взела нещо дребно за децата днес и ще им го занеса слеодобяд, като кажа че Николаус току що ни е посетил и нас. Със сигурност ще се зарадват. А и за този ден лесно се купуват подаръци, защото наистина става въпрос за дребни неща- Коледата е по-така, по-специална.
 Simple Smile

# 8
  • Мнения: 318
Аз пък не мисля,че жената го е направила за да полyчат непременно  и нейните деца подарък в отговор.Може би просто по Коледа ставаме по добри.Ако искаш да станете по близки,не е нyжно непременно да хyкваш към магазините.Просто в почивните дни можеш да ги поканиш на почерпка и докато децата играят вие да изпиете по чаша кафе.

Общи условия

Активация на акаунт