На ясла

  • 455
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, мамчета!
 Simple Smile Simple Smile Знам, че темата сигурно е много обсъждана, но тъй като на мен сега ми се налага, моля да ми подскажете.От септември тръгвам на работа,следователно малчо  ще трябва да ходи на ясла, за предпочитане държавна.Тогава ще е на 1г. и 4-5м. и дано не му е трудно да свикне.За целта ми е ясно, че ще трябва малко повече внимание от учителките в началото. За това моля да ми дадете мнение за яслите, които посещават вашите деца. Не само условията са важни, по важно е отношението и с какво ги занимават през деня. Мога да го дам на много места в София,тъй като живея в Банкя, работя в Надежда, за целта минавам през Люлин,а съпругът ми работи почти в центъра (на К.Величков и Т.Александров), а работното му време позволява да го води и взима. Предварително благодаря на всички,които се отзоват. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 929
Моето дете ходи в 20 ОДЗ Люлин - 1-ви микрорайон. Много трудно свиква, но не мисля, че е заради персонала. Даже напротив, смея да твърдя, че сестрите и лелките са много добри и обръщат внимание на всяко дете. А и всеки път виждам, че някоя от тях води за ръка някое от децата, които реват.
Стаята или залата, в която играят, т.е. занималнята не е обзаведена много добре. Като бяхме на родителска среща, ми направи впечатление, че много от мебелите са стари, но добре поддържани и чисти. Нямаше играчки, но събрахме пари, за да се купят такива. Отделно аз нося, когато събера откъщи някоя торба. но определено смятам, че персоналът е добър. Силно се надявам детето ми да свикне, но с тези болести...

Общи условия

Активация на акаунт