Свински опашки

  • 8 609
  • 11
  •   1
Отговори
Thinking Здравейте всички, днеска не е много подходящо като за Никулден, ама съм на зор, та да питам. Някой знае ли как се приготвя туй чудо, че са ми донесли около 1.5кг от тях и незнам какво да ги правя? Благодаря Ви предварително!  newsm78

# 1
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Ако са пушени - имаш варианти много - със зеле, с боб , с картофи ...

# 2
Не не са пушени, напълно сурови са.

# 3
  • Мнения: 5 001
Вариш в тенджера под налягане с морков,целина,лук,зърна черен пипер,1 чушка....хубаво е да прибавиш и 2-3 свински крака.Обезкостяваш и може горещо(с чесън и оцет) или като изстине и се желира режеш и сервираш така(по желание може да се полива по малко с настърган хрян+оцет)

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Хм, аз знам за супа от свински опашки  Thinking
Мама я прави като дроб чорба и става супер  Crazy
Иначе препоръчвам това, ако имаш краченца и уши да добавиш ще стане върха:
Вариш в тенджера под налягане с морков,целина,лук,зърна черен пипер,1 чушка....хубаво е да прибавиш и 2-3 свински крака.Обезкостяваш и може горещо(с чесън и оцет) или като изстине и се желира режеш и сервираш така(по желание може да се полива по малко с настърган хрян+оцет)

# 5
  • Мнения: 1 494
Вариш до разпадане. После сгъстяваш бульона с брашно. Слагаш чесън, може лют червен пипер. Така наречената пача. Поднася се гореща.

# 6
  • Мнения: 444
Е това чудо не съм го опитвала никога - вкусно ли е - иначе супа от свински крачета с много оцет и чесън обичам !

# 7
  • Мнения: 5 001
Е това чудо не съм го опитвала никога - вкусно ли е - иначе супа от свински крачета с много оцет и чесън обичам !
Ами щом обичаш пача,значи ще ти хареса....

# 8
  • Мнения: 444
Е това чудо не съм го опитвала никога - вкусно ли е - иначе супа от свински крачета с много оцет и чесън обичам !
Ами щом обичаш пача,значи ще ти хареса....

Пача ли е супата от свински крачета  newsm78 , не е ли желирано едно такова тресящо , от уши , крака и опашки ?

# 9
  • Мнения: 5 001
Ами може и така да се каже....Само,че горещият вариант...хе-хе.Аз разбрах,че на различни места му викат по различен начин...Важното е вкуса в случая....

# 10
 Cry  Ами освен пача друго нещо не може ли да се приготви, защото не обичаме пача?  Embarassed

# 11
  • Мнения: 5 001
Порових из нета,ама няма други варианти за тия опашки(или поне аз не открих)  Sad ......Подарете ги на някой дето ще им се зарадва,щом не обичате пача....За друго не се сещам.....

Общи условия

Активация на акаунт