желание за раздяла

  • 2 759
  • 26
  •   1
Отговори
Колко сериозно приемате желанието му за раздяла - заяви ми че вече не можел повече така!!!

# 1
  • Мнения: 157
Много си кратка.
Моя мъж не е имал такова желание до сега и не знам как ще го приема.
За всичко си има причина

# 2
  • Мнения: 165
Какво значи "така"?

# 3
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Колко сериозно приемате желанието му за раздяла - заяви ми че вече не можел повече така!!!
Ами като каже не искам = не искам. Колко по-сериозно може да е от това, че поне ти казва, че не иска?
А ще ни улесниш, ако наистина си малко по-обстоятелствена. Все пак сме жени - това е типично наша черта. Обясни малко по-подробно ситуацията?

# 4
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Означава, че иска промяна. Ако е на около 40 значи е започнала кризата на средната възраст. А най- вероятно означава, че има друга и не може да се раздвоява повече.

# 5
Да прави сте, че потчи нищо не казах, но всичко ми се е свило - от известно време нещо не се разбираме - само се караме, почти не си говорим. Причините са многобройни и са обхванати от много други теми в този форум. Каза ми че не можел така повече да живее, независимо че имаме деца и иска да се разделим, но после някак си замлъкна темата и още няма развитие по въпроса - все едно сме си почти нормално семейство, но пак с проблемите ни - няма комуникация, освен темите за децата. Даже и за нова година не сме говорили. Та се чудех колко сериозно да приема желанието му! Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 1 352
Според мен репликата му е провокирана от обстоятелствата в семейството ви. Явно и мъжът ти това положение не го удовлетворява, да не кажа, че му е дошло до гуша. Смятам, че не е сериозно казано, просто е искал да подхване разговор, в който да си изясните отношенията.

# 7
да но нямаше продължение никакво - как да приема че е искал да си изясним отношенията - само - не мога повече така да продължавам!

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете !
и накрая се разберете. То с недомлъвки не стават нещата, ако си искаш семейството направи нещо!
След като има проблеми решавайте ги. Като няма диалог, започни го !
Аз ако кажа подобно нещо, ще съм напълно сериозен ...

# 9
Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете ! Говорете !
и накрая се разберете. То с недомлъвки не стават нещата, ако си искаш семейството направи нещо!
След като има проблеми решавайте ги. Като няма диалог, започни го !
Аз ако кажа подобно нещо, ще съм напълно сериозен ...
напълно сериозен и няма да кажеш точно как ще се действа!!!

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Да ли ще подам молба за развод или ще се изнеса да живея другаде или ще изритам жената няма абсолютно никакво значение. Това е следствие от решението ми. Разбира се, ще я уведомя поне 1 седмица по-рано.

# 11
  • Мнения: 157
Няма идеални семейства.На всеки му е идвало до гуша и всеки е претърпявал кризи.Не чакай да ти изясни какво и имал в предвид.Сама подхвани темата и като цивилизовани хора поговорете.

# 12
  • Мнения: 385
Не винаги човек е напълно убеден в желанието си да сложи точка. Но обикновено нещата са стигнали доста далеч щом го казва.На мен ми се струва, че той оставя топката в твоето игрище иска да провокира разговор или промяна в семействата ви. Тези думи трябва да светнат лампичката и да осмислите къде е проблема.
Аз десет пъти до сега съм казвала, че искам да се разведем и все с желание той да се светне,че нещата на са наред и трябва промяна.До сега отстъпвам, но ще дойде и този ден в който ще го кажа и ще го направя най-накрая.

# 13
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Цитат
напълно сериозен и няма да кажеш точно как ще се действа!!!
Кажи му и ти, че така не може да продължавате и че сте достатъчно зрели хора, за да може цивилизовано да решите проблема. Че не е един проблем - това е ясно. Просто ако и той иска да се оправят нещата, ОК. Но ако само единия иска да запази и оправи семейните отношения, тогава не искам да съм лош пророк, но това няма да доведе до нищо хубаво. И двамата ще се измъчвате. Просто поне поговорете, но не почвай нахъсано, а спокойно, бавно и равномерно. Мъжете обръщат много повече внимание на това което им се казва, ако то е казано, без заплахи, без недомвълки, с плавен и спокоен тон. Ако си кисела, ако си нервна, ядосана или започнеш разговора импулсивно, вероятността да стигнете го крах е много голяма. Това какво е казал, би могло да се промени, ако ти му покажеш, че и ти можеш като него Wink Ако и така не стане  #2gunfire (знам ли, шегувам се за пистолета - просто пробвай с добро).

# 14
Не винаги човек е напълно убеден в желанието си да сложи точка. Но обикновено нещата са стигнали доста далеч щом го казва.На мен ми се струва, че той оставя топката в твоето игрище иска да провокира разговор или промяна в семействата ви. Тези думи трябва да светнат лампичката и да осмислите къде е проблема.
Аз десет пъти до сега съм казвала, че искам да се разведем и все с желание той да се светне,че нещата на са наред и трябва промяна.До сега отстъпвам, но ще дойде и този ден в който ще го кажа и ще го направя най-накрая.
от колко време сте заедно - имате ли деца - и на мен ми е дошло до гуша - колко пъти съм давала предложения и сме говорили за промяна, но глас в пустиня!!! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт