До кога трябва се редуват пюретата?

  • 1 114
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
До кога трябва един ден месно, един ден зеленчуково?
Мойта дъщеря не харесва чисто зеленчуковите, иска месни, та докога трябва да ги редувам?

# 1
  • Мнения: 1 467
Не мисля, че непременно трябва да ги редуваш.
Можеш вместо зеленчуковите, да даваш леща, боб, зелен боб, пастина със сирене и т.н.

# 2
  • Мнения: 1 217
Ами това си мисля,че зависи от детето.
Има майки ,които дават всеки ден месо,има които редуват.
Аз примерно редувам зеленчуково и месно и мисля така да продължа,защото Калоян не е много по месото. Sick
Аз ям рядко месо и сигурно се е метнал на мен. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 757
аз ги редувам,мисля,че така е най-добре

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз ги редувах докато я записах на кухня. Тоест до 11-ти месец.

# 5
  • Мнения: 508
Аз мисля,че до кухнята,но ако не ти харесва зеленчуковите по твоя преценка мисля,че можеш да даваш и само месни-зависи на каква възраст е детето.Друг вариант е ако му ги приготвяш сама да слагаш единия ден месо само за вкус тоест съвсем малко newsm78

# 6
  • Мнения: 27 524
Аз никога не съм ги редувала, щом захраних с месно, оттогава, та досега давам всеки ден месно. В готовите пюрета освен това месото е символично (около 8 процента), няма проблем да даваш всеки ден месно, не я мъчи, щом не й харесват.

# 7
  • Мнения: 1 483
И аз не съм редувала.Дори доста често давам месно пюре всеки ден.

# 8
  • Мнения: 127
аз захраних късно с месо , но откакто почнах да давам е всеки ден в менюто й - не съм редувала, а откакто Дари опита месцето, постно ядене не харесва

# 9
  • Мнения: 27 524
пастина със сирене и т.н.

morgause, какво е пастина?  Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 114
Пастина мисля, че се казва на кус-куса и подобните му.

# 11
  • Мнения: 1 467
пастина със сирене и т.н.

morgause, какво е пастина?  Embarassed

малка паста за бебета:)

# 12
  • Мнения: 27 524
Кус кусът си е кус кус, няма подобни. В БГ така казват на дребните топченца макаронени изделия, но далеч не е това  Simple Smile
Малка паста от какво, сори, ама аз пак не вдявам...  Embarassed пастет, така ли?

# 13
  • Мнения: 6 029
Кус кусът си е кус кус, няма подобни. В БГ така казват на дребните топченца макаронени изделия, но далеч не е това  Simple Smile
Малка паста от какво, сори, ама аз пак не вдявам...  Embarassed пастет, така ли?

не, паста се казва на макаронените изделия  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 15 216
Редувах докато започнах да взимам храна от кухнята, т.е до 10-тия месец.

Общи условия

Активация на акаунт