НУЖДАЯ СЕ ОТ ИНФОРМАЦИЯ

  • 1 011
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
НЯКОИ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ДАДЕ ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО МАЙЧИНСТВО И БОЛНИЧНИ.ЩЕ ВИ ОПИША СЛУЧАЯТ СИ.НАЗНА4ЕНА СЪМ НА ТРУДОВ ДОГОВОР ,НО ОТ 2 ГОД. СЪМ В МАИ4ИНСТВО,КАТО ВЪВ МОМЕНТА СИ ПУСНАХ ЕДНАТА ГОДИНА НЕПЛАТЕНА НА КОЯТО ИМАМ ПРАВО.ВОДЯТ ЛИ МИ СЕ В МОМЕНТА ОСИГУРОВКИ И ТРУДОВ СТАЖ И АКО СЕГА ЗАБРЕМЕНЕЯ КАКВО МАИ4ИНСТВО ЩЕ ПОЛУ4АВАМ-,90%ОТ ЗАПЛАТАТА МИ ,КОЯТО СЪМ ПОЛУ4АВАЛА ПРЕДИ,-КОЯТО ПОЛУ4АВАТ В МОМЕНТА МОИТЕ КОЛЕЖКИ СЛЕД УВЕЛИ4ЕНИЕТО ПРЕЗ ТЕЗИ 3 ГОДИНИ   В КОИТО АЗ БЯХ В МАИ4ИНСТВО ИЛИ- 90% ОТ МАИ4ИНСТВОТО МИ КОЕТО БЕШЕ 180ЛВ.И ДАЛИ ТЕЗИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЕПЛАТЕНА БИХА МЕ ОЩЕТИЛИ ПРИ ЕВЕНТУАЛНА БРЕМЕННОСТ СЕГА.ЗНАЯ 4Е Е МАЛКО ОБЪРКАНО НО СЕ НАДЯВАМ НЯКОИ ДА МОЖЕ ДА МЕ ИНФОРМИРА,ЗАЩОТО НЕ СЪМ НАЯСНО С ТЕЗИ НОВИ ПРОМЕНИ И ИЗ4ИСЛЕНИЯ.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Въпроса ти не е за тук.Има тема,в която майчета,които се занимават със счетоводство,отговарят на подобни въпроси.
Майчнството-счетоводно.

и наплатената отпуска не е вече една година,а по 6 месеца за двамата родители.Бащата не може да прехвърля на майката неговите 6 месеца и обратното.       

Общи условия

Активация на акаунт