Кървене след преглед за разкритие

  • 8 429
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 763
Здравейте, аз съм в 39-та седмица ( нещо ме мързи да си лагам линийка) и днес ми правиха преглед за разкритие. Все още нямам такова, но след прегледа ми се появи леко кървене, по-скоро зацапване, без болки. Дали е нормално? Моля мамите , минали по този път, да споделят. След малко ще звънна и на доки, сега нещо не си вдига телефона, а ми се иска да се успокоя. Прадварително благодаря!

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
да и мен след като ме прегледаха имах кървене. Но не беше постоянно. На следващия ден ми падна тапата, през нощта водите изтекоха и хоп на другия ден си имах бебенце. Така че освен да ти кажа успех, късмет и много ти стискам палци!!!

# 2
  • Мнения: 208
Когато мен ме преглеждаха, докторката ми каза , че може и да прокървя малко но това било нормално при някои бременни, само че при мен не се случи.Няма смисъл да се притесняваш, няма нищо страшно.Пожелавам ти леко раждане!

# 3
  • Мнения: 764
Не се притеснявай, напълно нормално е. И аз бях така, докторите обикновено предупреждават. Желая ти успех и леко раждане! Laughing

# 4
  • до канала
  • Мнения: 518
Да нормално е.Мен лекаря ме предупреди че ще се появи.След 3 дни родих.
Успех и леко раждане.  bouquet

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Понякога след преглед за разкритие е възможно да изпадне тапата.Което е нормално за 39 - та седмица.
Леко раждане!  Peace

# 6
  • Мнения: 353
И аз имах такова, и докторката ме предупреди Hug

# 7
  • Мнения: 4 555
И аз имах кървене след прегледа за разкритие. Даже направо ми падна тапата, но нищо друго не се случи, т.е. не започнаха контракции, а на другата сутрин имах планово секцио.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,и аз бях с кървене.Около седмица по-късно родих

# 9
  • Мнения: 64
да и мен след като ме прегледаха имах кървене. Но не беше постоянно. На следващия ден ми падна тапата, през нощта водите изтекоха и хоп на другия ден си имах бебенце. Така че освен да ти кажа успех, късмет и много ти стискам палци!!!
и при мен беше така , така че УСПЕХ !

# 10
  • Мнения: 463
Аз нямах кървене, но преди седмица преглеждаха приятелка, която ради малко след това. Тя също се беше притеснила, поради същото кървене. Казаха й , че не е опасно и е нормално. Мина й.

# 11
  • Мнения: 56
в 39 г.с.след преглед за разкритие прокървих,беше опколо 19 ч вечерта, към 22ч ми изтекоха водите и в 12ч тръгнах да раждам.Родих в 3.26ч, Simple Smileно всичко това  може и да е съвпадение

# 12
  • Мнения: 1 586
Нормално е и на мен ми се случи същото и доктора ми каза,че леко кървене за малко е нормално след такъв преглед! Peace

# 13
  • Мнения: 1 671
И на мен ми се е случвало след такъв преглед. Прокървих леко и след 5 дни родих.

# 14
  • Мнения: 5 940
След кървене при преглед за разкритие, родих на следващия ден.

Общи условия

Активация на акаунт