Хирург или.....

  • 2 269
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте!Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете.Вчера около 23h детето ми падна и се удари в ръба на алуминиева врата.Получи се цепнатина на челото.Отидохме до спешното отделение в града и там залепиха раната,сложиха марля и лекопласт и ни казаха днес да махнем превръзката.Проблема е,че днес при опит да я махна се оказа че марличката е залепнала за раната и не мога да я махна.Срах ме  е да опитам по силно за да не се отвори раната.Утре ще го водя на лекар но не знам точно на какъв специалист.Искам също да се консултирам дали е добре залепена и за последствията.Моля кажете ми към какъв специалист да се обърна.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 537
В случаите, когато трябваха да се свалят превръзки, а и конци на малката, я водих при хирург за да е по-безболезнено за нея, понеже там намокряха марлята с някаква течност и тя се отлепяше от раната без усилие и без да я боли. Peace

# 2
  • Мнения: 155
къде има добър хирург  ?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
аз ще ти кажа с какво да напоиш марлята, спокойно. Купи си кислородна вода и полей обилно, засъхналата кръв, която е залепила марлята ще се разтвори и спокойно ще я свалиш.

Общи условия

Активация на акаунт