Заслужава ли си скъпа количка ?

  • 4 607
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
От известно време разглеждам колички и съм се спряла на две. Jane slalom и Quinny freestyle Много ми харесват и двете и се чудя дали въобще си заслужава да се дават толкова пари за количка. Единственото което не ми харесва са столчетата за кола в комплектите. Моля някой ако ги е ползвал да си даде мнението защото ми е много труден избора.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,само ще ти кажа,че си заслужава PeaceОт там нататък ти си преценяваш.Единствения вариант при,който не бих си купила скъпа количка е да е за сметка на нещо много по-важно.Ако,имаш финансова възможност купувай!Има доста теми за модели колички и столове за кола Peace

# 2
  • Мнения: 4 418
Аз,само ще ти кажа,че си заслужава PeaceОт там нататък ти си преценяваш.Единствения вариант при,който не бих си купила скъпа количка е да е за сметка на нещо много по-важно.Ако,имаш финансова възможност купувай!Има доста теми за модели колички и столове за кола Peace
Много точно  Peace

# 3
  • софия
  • Мнения: 49
разбира се че ако имаш възможност си заслужава да вземеш някои от тези модели, по скоро си помисли дали ще са ти удобни за багажника за колата или дали лесно се будат, дали са с големи гуми за по удобно и комфортно возене и т.н. а и всичко това ще ти дава повече самочувствие след раждането.

успех с бебока! Grinning

# 4
  • Мнения: 10 982
Заслужава си!  Peace Обаче Quinny Freestyle не ти я препоръчвам, много е тежка и не е маневрена. Ако държиш да е Quinny, харесай си друг модел или виж новата Mura 4 на Maxi-Cosi. Wink
Столчетата за кола не се продават към количките и щом не ти харесват, можеш да си вземеш от друга марка.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
и т.н. а и всичко това ще ти дава повече самочувствие след раждането.


Не можах да се стърпя,ама не ми се вижда нормално самочувствието ти да се гради на скъпа количка Naughty

# 6
  • Мнения: 2 015
Да, заслужава си  Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 926
И аз мисля, че си заслужава, стига да имаш финансова възможност.
Между двете колички аз съм за Jane.  Peace

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Разбира се,че си заслужава. Но гледай да е удобна за бебето,защото има някои модели,които ми се струват леко странни ,защото детето лежи с вдигнати крака. Имам предвид модел на Quinny.

# 9
  • Мнения: 1 341
разбира се че ако имаш възможност си заслужава да вземеш някои от тези модели, по скоро си помисли дали ще са ти удобни за багажника за колата или дали лесно се будат, дали са с големи гуми за по удобно и комфортно возене и т.н. а и всичко това ще ти дава повече самочувствие след раждането.

успех с бебока! Grinning

Само да вмъкна, че не винаги големите гуми са удобни, понякога те правят количката по-тежка и тромава.

Според мен също си заслужава всяка стотинка за скъпата количка. От изброените по-горе модели, аз бих предпочела Джейн.

Успех в избора и лека раждане.   bouquet

ПС: самочувствието след раждането, съвсем не се гради на скъпата и хубава количка, а това, че всяко дете е най-съвършено за своята майка (родители ), и разбира се най-важно е детенце да е здраво.

# 10
  • Мнения: 865
ако имаш възможност,определено си заслужава.аз съм с Бъз и съм доволна,обикновено по-скъпите са по-леки и маневрени,а и по-красиви Wink.това е като да имаш Лада и БМВ-и двете вършат еднаква работа,но БМВ си е БМВ Laughing.успех в избора ти  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 819
ако имаш възможност,определено си заслужава.аз съм с Бъз и съм доволна,обикновено по-скъпите са по-леки и маневрени,а и по-красиви Wink.това е като да имаш Лада и БМВ-и двете вършат еднаква работа,но БМВ си е БМВ Laughing.успех в избора ти  bouquet
PeaceМного точно! Аз също съм за скъпата количка. И освен всичко казано до тук, ако все пак нещо се случи с нея и сървиса им е по-добър. Не е като на евтините боклуци.

# 12
  • Мнения: 814
Разбира се, че си заслужава. Гледай най вече да е лека и маневрена. Моята е на Пег Перего и съм страшно доволна от избора си Peace.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 173
Заслужава си, но:
Само фактът, че количката е скъпа, не е достатъчен.
Най-важното е да се избере подходящата за съответната майка количка.
Иначе аз лично не бих си градила самочувствието върху цената на количката.  Mr. Green
Важното е да е удобна и здрава!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз мисля,че си залужава.Когато бях бременна ми се бяха насъбрали разни съветници,които успяха да ми внушат,че няма смисъл да се дават повече пари за количка.Аз бях тотално неориентирана в марки и цени и по техни съвети се ограничих в евтиния сегмент.Наистина извадих късмет,Чиполиното ми си е здраво,но ме дразни,че е копие на друга марка,че все му треперя да не вземе да се строши,че на външен вид не е чак толкова изпипано.Като потиках няколко месеца и се огледах и в другите колички по пътя,осъзнах,че китайската количка не е добро решение.Затова в най-скоро време ще поправя грешката си с лятната количка Peace

Общи условия

Активация на акаунт