Тест за бременност

  • 2 155
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Здравейте момичета дано въпроса ми да не се стори смешен,но в момента много ме вълнува и ще се радвам ако ми отговорите.Да започна с това,че през този месец съм имала сексуални контакти по време на овулация, трябваше да ми дойде на 1.12 а вече сме 7.12 и както разбирате имам съмнения,че съм бременна.имам типичните симптоми(болки в гърдите и ниско в корема),но те са ми същите и преди цикъл, та въпроса ми е дали ако сега си направя тест ще бъде достоверен(само да кажа че цикъла ми е през 32,33 дни и овулацията ми е малко по късно)и ,че с първото ми дете си направих тест на 1 ден от закъснението и беше отрицателен,а аз съм била бременна.В момента съм болна и се въздържам да пия лекарства заради това положение и искам да разбера по скоро дали има нещо или не.Само да кажа,че и друг път съм имала закъснение от 10 дни така,че да направя ли тест(и дали де покаже вярно)или да азчакам още.Предварително ви благодария!!! Simple Smile

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Мисля,че  можеш да направиш тест,закъснението е достатъчно .Успех Peace

# 2
  • Мнения: 7 716
Направи тест. Laughing

# 3
  • Мнения: 3 294
Хайде направи тест - стига си се стискала  Grinning  и пиши после за резултата.... Hug

# 4
  • Мнения: 7 201
Тест,тест,тест  Oha! и после тук на отчет!
Успех и дано да е това,което искаш! Peace

# 5
  • Мнения: 206
И аз мисля че е време за тестче:0

# 6
  • Мнения: 702
Момичета,благодаря за отговорите утре сутринта ще направя теста и ще пиша резултата!!!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 335
Ха дано!!! Стискам палци!  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 209
Време е вече за тестче, а ние тука сме затаили дъх и чакаме хубавите новини!!!  Praynig

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дано резултатът е положителен Praynig

# 10
  • Мнения: 1 341
Момичета,благодаря за отговорите утре сутринта ще направя теста и ще пиша резултата!!!  bouquet
аз си направих теста 2 дни преди да ми дойде и в деня, в който трябвше да ми дойде - резултата втора бледа, прозрачно розова чертичка. Извода - БРЕМЕННА СЪМ  newsm44
Хйде и утре те чакам в отчетната тема на очакващите бебоци през август

# 11
  • Мнения: 69
успех и от мен!
аз моят тест го направих на 1 ден от закъснението, просто нямах търпение. Тогава втората линийка беше много слаба, но после стана по-ясна.

# 12
  • Мнения: 194
И от мен успех с теста  Peace  Praynig Моят си направих на 3-я ден от закъснението и имах мноооого бледа втора розова линийка. Стискам палци, резултатът да е хубав  Crazy

# 13
  • Мнения: 1 226
Успех, успех, Успех.Хайде и да се похвалиш утре! EFP

# 14
  • Мнения: 79
Започнах с тестове още на първия ден от закъснението и до пети-шести ден ми показваше бледа чертичка. Даже не знаех как да тълкувам резултата писах в имейл на шуърчек за да обяснят и отговора беше положителен, та мисълта ми е че ще ти отчете ако си бременна колкото и бледа да е чертичката.
 Чакаме новини и стискаме палци.

Общи условия

Активация на акаунт