Петъчна- за преди и след първия път

  • 4 510
  • 58
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 431
Отдавна се каня да ви питам - спомняте ли си дали се променихте някак след като правихте секс за пръв път?
Говоря не само за поведението, но дори и за външния вид - погледа, начина на обличане, такива неща?
Аз си спомням че с часове се дзверех в огледалото да видя дали има някаква разлика.
А дали другите около нас са видели разликата?

# 1
  • Мнения: 4 841
Винаги когато се сетя за това ме напушва смях... Като си тръгнах от дома на младежа, имах чувството, че едва ли не на челото ми го пише, и че всички хора само мен гледат... Голям срам, голямо чудо  Joy Joy Joy

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ми аз на сутринта директно отидох на работа и един колега ме надуши. Не знам как е разбрал. Каза, че ми личало.  Crazy

# 3
  • Мнения: 888
Не,нищо не се промени.
Само се чудех какво толкова му е хубавото на тоз секс  Joy Joy
Помня също,че се прибрах доста късно и си изпросих наказание да не излизам никъде 2 седмици  Joy

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Честна дума- изобщо не помня как беше, дори с кого.  Rolling Eyes

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Честна дума- изобщо не помня как беше, дори с кого.  Rolling Eyes
Mr. Green
Аз помня с кого беше. Даже си знаехме имената.  Laughing

# 6
  • Мнения: 600
Честна дума- изобщо не помня как беше, дори с кого.  Rolling Eyes

ерика, направо те мятам на първо място в 'мис пламтящи чаршафи'  Mr. Green

според мен нямаше никаква промяна, това не е ли мит? то пък и какво толкова се е случило Mr. Green

# 7
  • Мнения: 385
Беше много трагично и на двамата ни беше за първи път и направо незнаехме по каква работа сме в това легло и какво да правим, голям смях беше.Аз си спомням с кого беше,още повече че и сега като се събуждам сутрин той е до мене.

# 8
  • Мнения: 3 268
При мен нещата се развиха в положителен аспект.Определено сексът ми влияеше добре.

# 9
  • Мнения: 1 367
Сред моите приятелки се говореше,че като правиш секс за първи път,някак си се променя походката,понеже вече не си същата отдолу  hahaha Но и аз си мислех,че ми го пише на челото и че всички виждат. Когато майка ми се прибра от работа аз я наблюдавах много внимателно и се опитвах да прочета в очите й дали е разбрала.Чаках всеки момент да ми каже,че знае. Абе...хлапашка работа... Laughing Между другото,страхотна темичка,развесели ме и ми стана някак мило,невинно и непорочно  Joy  Joy  Joy

# 10
  • Мнения: 2 161
След първия път кое точно е различното?Освен,че седиш леко наклонена на ляво или на дясно.Минава време,докато започнеш да усещаш тялото си,да го контролираш и да насочваш.Само някой да не се изцепи,че по време на първия път се е случил и оргазмът,че ще падна от коня.

# 11
Да, беше различно - след първия път хванах ужасен цистит и майка ми ме приклещи, за да ме разпитва какви съм ги вършила Laughing
Между другото и досега като прекаля със секса ми се явява този проблем, добре че го разредих, че не се живее само на Ниледикс Wink

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Освен,че седиш леко наклонена на ляво или на дясно.

Или изобщо не можеш да седнеш.  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 2 161
Освен,че седиш леко наклонена на ляво или на дясно.

Или изобщо не можеш да седнеш.  Joy Joy Joy
Ето това е първият секс.Виж,първите целувки вече наистина променят жената.

# 14
  • Мнения: 211
Отдавна се каня да ви питам - спомняте ли си дали се променихте някак след като правихте секс за пръв път?
...
А дали другите около нас са видели разликата?
Ами спомям си.. понеже ми се "случи" през лятната ваканция.. като отидох есента на у-ще, една съученичка ме попита "Оооо, разбрах, разбрах!!!" Ей така, без въобще да е ставало на въпрос..... И аз Shocked Викам "Защо, какво ми е?" Laughing Тя каза, че просто си личало, че съм го била "направила"...
Не знам как го установи. Това е. Значи явно може би си личи по нещо. Де да знам....

Общи условия

Активация на акаунт