На 17 години съм, имам киста...

  • 890
  • 3
  •   1
Отговори
zdraveite , imam sashtiq problem dnes bqh na genekolog i mi kazaha che imam kista .Na 17 godini sam , vinagi sam si mislila che sam prekaleno malka za takiva problemi.Lekarkata mi kaza che za sega nqma problem , no az se pretesnqvam mnogo .Ne sam zapoznata izobshto s tezi neshta i neznam do kakva stepen moje da se razvie i dokolko mi moje da mi navredi. Sad Cry

ПИШИ НА КИРИЛИЦА

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 11:25 от Верити

# 1
  • Мнения: 26
Здравеи meryyy! Първо искам да ти кажа да не се тревожиш, защото кисти има наи- различни и твоята би могла да изчезне сас следващия цикъл. Първо установете вида на кистата, а после се деиства според зависи, но те убеждавам, че няма страшно и има лечение.
Прегращам те! 
bouquet

# 2
  • Мнения: 1 335
meryyy, следи кистата месец, два на видеозон. Ако е т. нар. фоликуларна киста (задържан фоликул или яйцеклетка с други думи), то вероятно ще се изчисти сама още до следващия цикъл. Понякога се случва да има задържан фоликул, не е повод за притеснение.
Ако обаче не се махне сама, уголеми се или се появят нови, трябва да изследваш репродуктивните хормони. Спокойно засега  Peace
pashi, здравей, слънце  Hug
как са нещата при теб? не си се мяркала скоро

# 3
Мила, не се паникьосвай! Аз съм на 19 години и преди известно време ми откриха също киста. Гинекологът ми каза, че при мен става дума или за фоликулярна киста, или за киста на жълтото тяло, които сами по себе си не са страшни, но трябва да се следят. Изписа ми лечение и скоро съм на преглед, надявам се всичко вече да се е оправило. Много четох за тези кисти, наистина не би трябвало да са страшни, освен това около 50% от жените рано или късно получават такава киста. Знам, че сигурно много те е страх, и аз бях така, но гледай да се успокоиш и да следваш указанията на гинеколожката си! Стискам ти палци!

Общи условия

Активация на акаунт