Някой организира ли доставки от IKEA

  • 8 073
  • 62
  •   1
Отговори
Момичета, знаете ли дали някой може да организира доставка на IKEA мебели до София?   Да се наема бус и да се губи ден-два изглежда сериозна работа, а тези мебели са толкова широко разпространени тук, че изглежда логично някой да е усетил ниша и да е развил дейност с такива доставки. АКо някой от Вас е поръчвал и докарвал по някакъв начин мебели от близките ИКЕИ, ще ми е много много полезно да драснете един ред и да кажете как става. Хиляди благодарности и весели предколедни приготовления на всички!!!

# 1
  • Мнения: 1 756
Не се притеснявай, скоро ще си пазаруваш от Икеа България Hug

# 2
Хубаво, ама колко скоро? Доста ми е спешно...

# 3
  • Мнения: 8 999
Да, да! Колко скоро. Последните новини бяха, че магазин Икея ще бъде отворен през 2009 г.
И мен ме интересува ако някой знае за такива доставки. Дребни неща си поръчвам на приятели, които пътуват до Гърция, но съм се набелязала едно-две по-едри мебелчета. А само за един гардероб например не си струва да наемеш камион.

# 4
Да, именно. Може пък да се съберем и да организираме една доставка. А може и да има вече организиран "канал".

# 5
  • някъде
  • Мнения: 979
 PraynigМного искам маса +столчета!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
За доставки не знам някой да го прави newsm78Ние ходиме на шопинг в Солун ,ама от Икеа само дребни неща съм си купувала лампи,вази,одеала украси и други такива,ама най-добре вземете бус и ходете сутринта,привечер спокойно ще сте си в София,даже и другите магазини ще си обиколиш Peace

# 7
  • around the world
  • Мнения: 651
Не се притеснявай, скоро ще си пазаруваш от Икеа България Hug
от това което и аз четох най-рано 2009 год. ще имаме Икеа тук.
Ние сме ходили на пазар с бус няколко пъти. Изморително е но си заслужава. Препоръчвам ходене на пазар за по-големи неща през седмицата, събота е пълна лудница.

# 8
Аз ще имам транспорт през март и наред с други неща ще карам неща от ИКЕА (от чужбина) с голям камион....Който има желания, да пише на лични или да си остави имейла тук- ще се разберем за транспорните разходи после...може даже онлайн-магазин да отворя, щом има "дупка" на БГ пазара до 2009г  Simple Smile
Шегата настрана, но ИКЕА са супер по отношение на детските мебели и пособия- тук в Дания редовно са на първо място в класациите за безопасност и ергономичност....ние лично купихме леглото-кошара от там преди 3 години, защото в един потребителско тест беше класирана на първо място от 10 производителя (а беше най-евтината от всички варианти)- бяха пробвали колко килограма издържа, вадят ли и се решетките (дали може да се заклещи детето) и т.н. и не беше мръднала.... и съм много доволна- сега и втория син я ползва, и не е мръднала при цялото разглобяване/складиране/сглобяване... големия син сега спи на юношеско легло пак оттам и от време ме кара да лягам до него, като го приспивам- ако беше от друг производител, би ме било страх да не се счупи, но понеже знам, че шведите се престарават, като става въпрос за сигурност, съм спокойна---подматраковите решетки са бая здрави (тези, дето са в ИКЕА са всъщност дървени парчета, хванати с мебелна лента  и можеш сам да ги сгъстяваш или разреждаш, в зависимост от дължината на леглото...) също така детската чашата  за пиене (с "човка" или как се казва капака- червен е) е много добра- пак преди няколко години пробвах какви ли не чаши и все подливаха---от яслата на сина ми ми препоръчаха този модел от ИКЕА  и наистина съм най-доволна от нея.. сега вече втора или трета под ред купувам от там
Та има много готини неща, де- и за кухнята ....е, не всички са супер-качество може да изглеждат добре на снимка, но на живо не са...така, че питайте и ще ви кажа заслужава ли си или не
Сега във вторник ще ходим с мъжа до ИКЕА- ако искате да проверя нещо, казвайте бързо... даже и на видео мога да ви го снимам, ако е изложено

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 11:55 от hrisvas

# 9
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз съм желаеща за комплект масичка със столчета или малка пейка с облегалка.

# 10
колко излиза в БГ една масичка с две столчета, че онзи ден гледах (тук, в Дания) една оферта в един строителен супермаркет и ми се стори много евтина... май беше към 30 лв, не знам дали бяха от МДФ, защото бяха боядисани и ги погледнах само в движение
а тези от ИКЕА- и ние ги имаме---големият син отдавна надраска горната част, бялата... но са здрави, де

# 11
  • някъде
  • Мнения: 979
Ами цените са различни,но изборът е малък,особено извън София... ooooh!Но за 30лв не съм виждала.

# 12
ама 30 лв много ли е, или малко?

# 13
  • някъде
  • Мнения: 979
Много добре,даже!

# 14
а, ок- значи да внасяме Simple Smile майтап, те сигурно вече са ги разпродали
но гледам, че и тези от ИКЕА са покрай тази цена

Общи условия

Активация на акаунт