Фалшиви парфюми

  • 2 738
  • 28
  •   1
Отговори
Здравейте, ако някой има  Dior Addict, моля да покаже външната опаковката на парфюма. Имам съмнение, че искат да ми продадат фалшив.

# 1
  • Мнения: 4 435
 ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Само това мога да кажа.И да допълня,че има сто теми сигурно за фалшиви парфюми,стига вече за всеки сте пускали цяла тема.Да не говоря с нета колко снимки има на прафюма. ooooh!

# 2
# 3
  • Мнения: 1 111
 Много ми е чудно пък как ще разбереш от една снимка на опаковка. newsm78

# 4
А на мен ми е чудно, как пък няма да разбереш, особено като имаш база за сравнение.

# 5
  • Мнения: 4 435
А на мен ми е чудно, как пък няма да разбереш, особено като имаш база за сравнение.


 hahaha  hahaha  hahaha  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Те правят опаковките едно към едно бе.Никога не можеш по опаковката да разбереш. Joy

# 6
Аз не търся мнения от някой, който си няма представа за какво говоря!!!!!!! Но явно има хора тук които смятат, че са компетенти по всяка тема.

# 7
  • Мнения: 1 224
А на мен ми е чудно, как пък няма да разбереш, особено като имаш база за сравнение.
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Момиче,те правят парфюма едно към едно с оригинала,обаче представи си.. правят опаковката РАЗЛИЧНА ?! Това е наистина интересно.. Не се бях сетила  Joy

# 8
  • Мнения: 4 435
Аз не търся мнения от някой, който си няма представа за какво говоря!!!!!!! Но явно има хора тук които смятат, че са компетенти по всяка тема.

Да бе,ние не разбираме.Айде няма нужда. Stop
То се вижда кой какво разбира.

# 9
  • Мнения: 1 224
Аз не търся мнения от някой, който си няма представа за какво говоря!!!!!!! Но явно има хора тук които смятат, че са компетенти по всяка тема.

Да бе,ние не разбираме.Айде няма нужда. Stop
То се вижда кой какво разбира.
Нека ние некомпетентните да замълчим,че да не се излагаме !  Twisted Evil

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 1 176
Защо имаш съмнения?
Цената ли е по-различна?
Мястото, от което купуваш?

# 12
  • Мнения: 1 224
Мерси , нямаше нужда  Blush

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Момичето просто помоли за помощ. Изядохте го. Наистина уникални.

# 14
  • Мнения: 1 111
 Виж сега, никой не иска да се заяжда с теб.Фалшивите парфюми не се различават от истинските по опаковката.Това всеки го знае.Така мислех досега де. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт