Грамажът???

  • 976
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Мили мами, с какво мерите грамажа на пюретата newsm78 Аз ползвах едно от шишетата, но ми казаха, че гр. и мл. не е едно и също и не можело, т.е. 20гр. пюре, не е колкото 20мл. мляко. Та с какво мерите вие или трябва да си купувам електронно кантарче newsm78
Благодаря предварително за отговорите  bouquet

# 1
  • Мнения: 46 430
Сипвах храната в буркчанче от купено пюре, но не съм гледала грамаж, давах, колкото иска, някой път е яла половин бурканче, друг път едно и половина, не всеки ден човек е гладен еднакво  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз ползвах за мярка едно бурканче от пюре Ганчев-190 гр.
Основно обаче съм се водила по детето. Да се купува кантарче само за мерене на пюретата е напълно излишно, според мен. Ако мислиш, че това кантарче ще ти върши работа в домакинството-ОК, но детето едва ли ще изяжда всичко точно до определеното от теб грамче.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
За мярка ползвах бурканче от пюре и долу-горе го определях на око.

# 4
  • Мнения: 881
Ползвах бурканче от готово пюре,но всеки път малката ядеше различно количество.Така че води се по детето Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Не съм гледала и спазвала грамажи. Колкото е искал - толкова. Иначе за домашно приготвените - на око.
И, да, мл и гр не е същото за течности и другите.

# 6
  • Мнения: 213
Използвам бурканче от пюре 190гр или на око.А той си хапва колкото иска.

# 7
  • Мнения: 2 587
Ползвах бурканче от готово пюре на Ганчев.

# 8
  • Мнения: 2 960
купувам пюренца на хип и гербер ,напоследък и нестле.там за всеки месец си има грамажи.....но например пюрето за 4-ти м. на хип е 130 гр. На нас на  4 месеца и половина ни стигаше  буркаче и почти половината от второто.Към края на пети-шести яде 190 ,сега около 200...........скоро трябва да хапва около 220 гр............но бебо си яде толкова ,аз не го насилвам

# 9
  • Мнения: 508
За мярка ползвах бурканче от пюре и долу-горе го определях на око.
Да и аз преценях според едно бурканче от тези на Хип от 125мл.,защото половината е около 60 мл.,а 60мл. като ги разделя на 3 =20мл.А също знам ,че една суп. лъж. е 5 мл.Така ги преценях и все още така правя Peace

Общи условия

Активация на акаунт