Лунна диета-фази за Декември

  • 5 595
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 958
Лунните фази за Декември

  Последна четвърт               Новолуние                Първа четвърт                      Пълнолуние         Последна четв.
     събота                                   неделя                       понеделник                            понеделник                понеделник
     01.12, 14:43                       09.12, 19:40               17.12, 12:17                 24.12, 03:15                      9.51ч.

# 1
  • Мнения: 958
                                     ЛУНУВАМЕ[/size][/glow]

                                              За да станем от такива   

                                         

                                             Такива

                                         

Здравейте,Лунатички,в новата темичка! Hug
Диетата започва в съответната фаза на луната,прави се 24-часова течна диета,който иска може да започне един ден по-рано и да завърши един ден по-късно,като по този начин се прави тридневно лунуване за по-добри резултати.При тридневната диета първия и третия ден могат да се ядат плодове .Пожелавам успешно лунуване и много минусчета на всички ентусиастки  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 6 259
Пу първа на новата тема!  Mr. Green Този месец пак няма да съм от сериозните "лунатички", че аз нали лунувам предимно на пълнолуние, а то май съвпада с Бъдни вечер!  Cry

# 3
  • София
  • Мнения: 1 950
Мерси за новата тема, jedira !
Значи започваме 09.12, 19:40   присъединявам се и аз с един ден!
 newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 6 259
Да, jedira, мерси за темата и от мен!  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 634
Голямо мерси и от мен! Hug

# 6
  • Мнения: 1 152
Успех на всички лунни момичета и през декември! Мацки, хайде да се стягаме, че Коледа наближава   santa2smile3521

# 7
  • Мнения: 4 151
Здравейте,лунни хубавици!  bouquet Аз малко ви поизоставих,но в неделя съм отново с вас.Успех. Peace jedira незнам защо си останала с впечатление че ти се сърдя.Това не е така.Не можах да направя темата защото имам куп задачи. Sad А ти си се справила чудесно,браво!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 21:59 от kiticat

# 8
  • Мнения: 3 461
И аз съм с вас, но започвам от днес, 3 дни на течности.

# 9
  • Мнения: 958
kiticat,благодаря ти,радвам се,че пак си тук,отдавна не съм те виждала,липсваше ни  Hug Hug Hug
lideto70,Сия, mmm_  Hug Заедно ще успеем!И аз почвам от днес с плодове,че след диетата,която направих си върнах 1.5кг и много ми е тъжно  newsm45 smile3511

# 10
  • София
  • Мнения: 1 950
ДОБРО УТРО , МОМИЧЕТА!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ  newsm10, КОИТО ЗАПОЧВАТ ЛУННАТА ОТ ДНЕС .
АЗ ЩЕ ЗАПОЧНА ОТ УТРЕ , ЗАЩОТО ДНЕС ПРАЗНУВАМЕ 15-ИЯ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРЯ МИ/ВСЪЩНОСТ БЕШЕ ВЧЕРА, НО КУПОНЪТ Е ДНЕС/ И АЗ ЩЕ СЪМ НА ТИЙНЕЙДЖЪРСКИ КУПОН! newsm44 newsm68 newsm18
JEDIRA , НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ СЛЕД МАЛКО ПЛЮС ИДВА МНОГО МИНУС!!!! newsm10

# 11
  • Мнения: 4 328
здравейте,момичета!мога ли да се присъединя към вас?оставам с надеждата,че така ще бъда по-сериозна и отговорна..
благодаря ви предварително!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 950
ДОБРЕ ДОШЛА , ИНА! И АЗ СЪМ НОВАК КАТО ТЕБ! НО НАИСТИНА С ПОДКРЕПАТА НА ОСТАНАЛИТЕ МОМИЧЕТА АМБИЦИЯТА И ВОЛЯТА ДА СВАЛИМЕ КИЛОГРАМИТЕ Е МНОГО ПО-ГОЛЯМА!
УСПЕХ! newsm10

# 13
  • Мнения: 122
Записвам се и аз за тоя месец...макар че като гледам баш пълнолунието(което и на мен ми е любимата фаза за лунуване Grinning),е наистина на Бъдни вечер - а тогава сме на гости на свекър и свекърва - няма да стане да лунувам,то е ясно.  Wink

# 14
  • Мнения: 1 092
Здравейте и от мен  Hug
 аз се присъединявам към групата на тридневнолунуващите/ама че дума измъдрих/ Mr. Green

jedira,lideto70   bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт