Помните ли имената на учителите и съучениците си?

  • 4 918
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 163
Аз помня отчайващо малко.

От детската: другарките Енчева и Езекиева. От децата - само Диман. Беше с едни такива големи, сини очи и къдрава коса. И като пееше вместо "ла-ла-ла" казваше "уа-уа-уа".

От основното помня само другарката Игнатова - единият от пръстите й беше с отрязана първа фаланга. Пък от класа се сещам за Росен Кунчев Грозев, Илиана Градимирова Кобарелова, Габриела Нарцис Попова и Сашо Данчев. Добре, че са имали странни имена.

От 55-то си спомням за другарката Тодорова. Имаше голям бюст и си го повдигаше, когато трябваше да си скръсти ръцете под него. От класа: Данчето, Роза, Кали, Боян, Боряна... И толкоз.

От техникума: Дора Станева (по литература), Барова (по математика), Христова (по химия)... И това е  Embarassed От съучениците: Самуил (замина за Израел), Константин (и той забегна по чужбините), Йордан - Елвиса (стана фотожурналист и често попада в кадър по телевизията), Дориана, Жиолета, Силвия, Антоанета, Калин (вдигаше 60 кг на лежанка; седеше зад мен и беше много запален по културизма), Ирена, Мария, Дияна... Абе пак много се сетих!

От университета повечето преподаватели съм изпозабравила. Колегите ги помня да кажем едно 85%.

Колко пъти съм слушала, че за 12 години човек и най-добрия си приятел може да забрави, ако не поддържат връзка, ама не го вярвах. Страшното е, че все по-зле ще става  Cry

# 1
  • Мнения: 15
Помня на всичките и няма да ги изброявам,защотото .....................

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Помня повечето от имената на съучениците си до 8 клас, а на тези до 11 ги помня до един. Събираме се всяка година и ги виждам, а си говоря в Skype или в ICQ непрекъснато с повечето.
Повечето от колегите от Университета също помня, а и си контактувам с тях почти непрекъснато и поне по веднъж месечно се виждаме с повечето.
Помня и имената на всичките си учители, но на преподавателите от Университета - не помня всички имена ....  Embarassed

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
От детската градина помня само Десислава и Златина, първата ми беше приятелка, втората беше врагът на цялата група. Учителките помня по физиономии, те после преподаваха и на малката ми братовчедка. От училище помня класната Анелия Манолова и повечето си съученици, няма смисъл да ги изброявам, по физиономии също. Гимназията беше скоро, помня ги естествено, а учители рядко помня и без това, никога не съм знаела повечето. Но самата градина и първото училище помня идеално. Пътя до градината особено.

# 4
  • Мнения: 27 524
Помня. Всички. От първи клас до 7-ми и после от 8-ми до 11-ти. И фамилиите  Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Филип Крилов  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 149
От детската на Одрин - леля Вили Heart Eyes Тихчева #Cussing out
От училище /3-то/ си знам целия клас почти - Ники Станчев, Ники Сотиров< Ники Попов, Добрин Иванов, Васко, Петя, Лидия, Ася, Ралица, Нина, Мая, Надя, Симеон, Бойко, Венци Миланов, ...
От средното- е, помня много, все пак 10 годиниима-няма минаха...Петрова класната, Миланов по музика,
Абе помня аз.
И музикалното ги помня, и Унито - там вече горе-долу.

# 7
  • Мнения: 1 317
Помня имената на всички от 1 до 11 клас + кой кой номер беше + кой къде сядаше  Crazy
На учителите също помня имената.

# 8
  • Мнения: 1 008
На градина не съм ходила. От1 до7, от 8 до 11, от университета ги помня. Даже в началното у-ще имах съученик,който беше такава шматка,че и момичетата го биеха,а сега е доста известен и като го гледам по телевизията все се сещам за 122 училище.

# 9
  • Мнения: 8 163
Лелеее, само аз ли изветрявам? Уууужассссс! smile3518

# 10
  • Мнения: 139
Помня ги, даааааа Hug
Съпругът ми не вярва като му споделям?!
Но помня не само имената!
Помня как ухаеше косата на Августина,
помня, че малката Нели се напишкваше редовно,
помня как и защо се смеехме с голямата Нели,
помня си гаджето от градината Joy,
помня маникюра на другарката Големанова,
помня двете дъщери на другарката Иванова (явно са я навестявали на работа),
помня Митко (майка ми много го харесваше)
и т.н. и т.н.
На някои деца помня и родителите!
Това е за градината, от там нататък спомените ми са още по - силни и няма да продължавам...

# 11
  • Мнения: 43
Помня. Всички. От първи клас до 7-ми и после от 8-ми до 11-ти. И фамилиите  Simple Smile

И аз така CrazyОт 8-ми до 11-ти клас пишех дневника и помня трите имена и номерата на всички Whistling

# 12
  • Мнения: 172
Аз май всички си спомням от 1 до 7 клас.
С повечето съученици от гимназията сме много близки. Бяхме супер клас. А всяка година на датата от бала се виждаме, дори тези, които са в чужбина се връщат (само 2-3 съученички не идват)  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 167
Тези, които си заслужава съм запомнила, да. И учители и съученици.

# 14
  • Мнения: 2 759
                    За 11 години не си спомням повече от пет човека, при това с мъка и много обяснения... Но сега като стана дума, имах учителка на име Абаджиева, мисля  newsm78...

Общи условия

Активация на акаунт