кръвоизлив...

  • 1 858
  • 11
  •   1
Отговори
Мили момичета,извинявам се ако темата не е за тук.Въпроса ми е:цикъла ми свърши преди няколко дни,но сега имам силен кръвоизлив с ярка кръв и огромни 2 съсирека вече паднаха,коклкото длан.
Уплашена съм,ще отида на доктор,но докато отида някой ако е имал подобен проблем нека сподели.Ще съм Ви благодарна Simple Smile

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не е за тук темата- пиши в здравния или в бъдещи и настоящи майки

# 2
  • Мнения: 2 759
                      Изчезвай на доктор, ама веднага! У форума никой кой да ти гледа на кафе в тоз късен час. А ние тук ще стискаме палци, успех  Hug.

# 3
  • Мнения: 284
monlor,беше ли на лекар-какво стана Hug

# 4
  • Мнения: 922
Момичета , и аз да споделя подобен проблем
Три дни след като ми свърши се появи кървене
На превръзката няма почти никаква кръв , но като ида до тоалетна всичко е в кръв
Днес смятам да ида на лекар но съм стращно притеснена

# 5
  • Мнения: 284
Правино си решила-отивай не се бави.

# 6
  • Мнения: 14 133
Късмет, сладуре и пишете какво стана!!! Praynig  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 15 379
Аз бях така, веднага вървете на лекар, защото е много страшно, не искам да си спомням Cry Биха ми инжекции и после хапчета за да се поспре... 10 дни АД!!!

# 8
  • Мнения: 922
Преди малко се върнах от докторите
гинеколог -всичко е наред, не съм за него
от там на личен доктор, от там на уролог- с бъбреците съм добре
абе уж всичко ми е наред а пък като ида до талетна - кръв като за световно
утре ще ходя да ми гледат нещо в урология така и не разбрах
а нямам никаква болка никуде

# 9
Здравейте момичета,бях по спешност на доктор защото в петък през ноща подгизнах.Направиха ми ехограф-нищо,казаха, newsm78 че било цикъл между цикъла и трябвало само да спре.

# 10
  • Мнения: 2 100
Здравейте момичета,бях по спешност на доктор защото в петък през ноща подгизнах.Направиха ми ехограф-нищо,казаха, newsm78 че било цикъл между цикъла и трябвало само да спре.

За първи път чувам... Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 459
Здравейте момичета,бях по спешност на доктор защото в петък през ноща подгизнах.Направиха ми ехограф-нищо,казаха, newsm78 че било цикъл между цикъла и трябвало само да спре.
Цикъл между цикъла  Shocked
И кво - чакай си и толкова  newsm78
Най-обичам диагози "Нищо ти няма"  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт