Италиански лицей и АМЕРИКАНСКИЯ КОЛЕЖ В СОФИЯ

  • 11 566
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Здравейте, преди време попаднах на този прекрасен сайт, който много ми помогна при  бременността  и успешното раждане на втората ми дъщеря. Но имаме и голяма дъщеря, която тази година е  седмокласничка и на е затресла кандидатската треска. Опитвам се да открия някаква информация за Италианския лицей в Горна баня, най вече ме интересува имат ли сайт, какви са условията за кандидатстване там - имам предвид имат ли шанс там простосмъртните????
Много ще се радвам някой да сподели и мнението си за лицея......

Благодаря предварително, за обърнатото внимание.....

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 01:36 от mimatta

# 1
  • Мнения: 163
Здравейте, майка съм на седмокласничка и ме интересува  има ли някой на който децата са кандидатствали там и да ги помоля да споделят мнението си от изпита и то по точно от съчинението / есето/. Има ли някъде примерни тестове или примерни теми за този вид съчинение.
А на тези на които децата им са приети мнението за колежа.

Предварително благодаря........

# 2
  • Мнения: 3 192
Разгледай тази тема, може да ти е от полза.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227028.0

# 3
  • Мнения: 129
Сина ми е предучилищна и преди няколко дни класа им ходи на гости на децата от 1-ви клас от Американския колеж . Децата бяха от къде ли не- Австралия, Индия, Италия, Ирландия и т.н. Българчета нямаше /може да има в горните класове/, таксата е 15 000 евро на година, отпускат и 4 стипендии за българи.
Условията наистина са страхотни, но сина ми няма да се чувства добре там, дори да имах възможност да го запиша - там са децата на дипломати, не е нашата среда.

# 4
  • Мнения: 1 426
Сина ми е предучилищна и преди няколко дни класа им ходи на гости на децата от 1-ви клас от Американския колеж . Децата бяха от къде ли не- Австралия, Индия, Италия, Ирландия и т.н. Българчета нямаше /може да има в горните класове/, таксата е 15 000 евро на година, отпускат и 4 стипендии за българи.
Условията наистина са страхотни, но сина ми няма да се чувства добре там, дори да имах възможност да го запиша - там са децата на дипломати, не е нашата среда.

говориш за българо-американското училище, а жената пита за Американския колеж "Флойд Бляк" за който се кандидатсва след 7-ми клас.

# 5
  • Мнения: 163
Разгледай тази тема, може да ти е от полза.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227028.0

Благодаря много cool_witch , определено ми помогнаха писанията по тази тема......

Ще очаквам коментари и за Американския колеж в Симеоново, за приема след седми клас

Общи условия

Активация на акаунт