Безплатна прическа

  • 4 445
  • 35
  •   1
Отговори
Ходя на курс за фризьорство ( и вече съм много напреднала). Търся желаещи за безплатно подстригване ; прическа ; кичури ; боядисване ; изросяване ; къдрене (трайно и временно) .Няма ограничения във възръстта , пол или възруст . Всяка сутрин от вторник до петък в 9:30 до 12:30 в Банишора . Ако се нуждаете от някое от горе изброените , имате време и желание моля пишете ми или ми се обадете

# 1
  • Мнения: 5 362
Може да смениш заглавието на "опитни зайчета"  Mr. Green
Нищо лично,просто се зачудих кой ли ще си рискува косата... newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Е тва беше малко грубо от твоя стара Тедке.Момичето си предлага услугите безплатно,пък всеки сам си решава.Доколкото си спомням и преди имаше такава тема и имаше доста кандидатки,които останаха много доволни,така че ти като не би си оставила косата в нейни ръце,други момичета биха го направили.

# 3
  • Мнения: 302
Е тва беше малко грубо от твоя стара Тедке.Момичето си предлага услугите безплатно,пък всеки сам си решава.Доколкото си спомням и преди имаше такава тема и имаше доста кандидатки,които останаха много доволни,така че ти като не би си оставила косата в нейни ръце,други момичета биха го направили.

 smile3501

# 4
  • Мнения: 581
 Не мога да ти помогна поради липса на време, пък ми е и далече. Само исках да споделя, че и аз съм ходила на такива курсове (но на друго място) и, че правенето на прическите става под зоркото око на обучаващия фризьор и няма място за притеснение от страна на "опитното зайче". И обикновено резултатите са много добри, получават се готини прически.
 Така, че съвсем спокойно може да се помогне на момичето, заслужава си и за двете страни.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
Помня,че в предишната подобна тема момичетата бяха много довлни. И обясниха точно това, че опитни фризьори следят процеса, така че нямало нищо страшно.  Rolling Eyes

# 6
Моя бивша съученичка работи в салон за красота в Ямбол.

http://www.julia-yambol.eu/index.php?mPath=2

Виж прическата в началото на втория ред. Можеш ли да ми я направиш?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 889
  Еййй аз тъкмо мислех да ходя на фризьор, гледай какво съвпадение... Simple Smile Че даже си ми и близо.  Flutter Ей сега ти пиша.  Hug

# 8
  • Мнения: 5 362
Писах "нищо лично",т.е. момичето да не го приема като лична нападка Peace
Безплатен обяд няма,нали знаеш?  Wink

правенето на прическите става под зоркото око на обучаващия фризьор
Ако има такъв-да,не бих имала нищо против Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 914
За жалост си ми далече  Crossing Arms Иначе бих се оставила.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 48
Аз пък съм съгласна Mr. Green Ки4ури правиш ли и ако да, аз ли трябва да си донеса боята?

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,ако имам време може и да се кандидатирам за една проба. Peace

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз бих ,ама не са измислили телепорта, била съм преди 15 г  и много добре  ми идваШе да ходя и да ми правят  вси4ки глезотийки по косата, оби4ам да се занимават с мене! разтоварва , пък има и идея да си откриеш своя 4овек за по-нататък! има талантливи моми4ета!успех!

# 13
  • Мнения: 872
Аз била "опитно зайче" на завършващи фризьорство, ми оцелях, не беше страшно.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 910
И аз оцелях, стараят се момичетата. Преподавателката ги наблюдава, показва им. А и ученичките бяпа само две.

Общи условия

Активация на акаунт