Какво закусват вашите деца?

  • 1 710
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 384
Какво закусват вашите деца? Много ме интересува отговора, т.к. моя син който е на 10 месеца отказва да яде каша каквато и да е, за попара и не смея да си мисля след последния път в който повръща от рев и инат. Като се замисля той направо май си гладува до обяд. Пие мляко около 8.30-9 ако имам късмет успявам на му дам и малко банан около 10 и това е. С обяда и вечерята няма проблем, ама с тази закуска newsm78

# 1
  • Мнения: 4 111
Закусва АМ. В 6 и 9 яде АМ, в 12 зеленчуково/месно пюре, в 15-16 плодово пюре, в 19 АМ.

# 2
# 3
  • Мнения: 46 488
Сутрин все още закусва само мляко. До обяд не яде нищо друго.

# 4
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Моята дъщеря също е на толкова месеца и за закуска давам попара,каша,мляко с бисквитки или плод.от всичко изброено най-много се мръщи на плода Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Закуската ни е само АМ.1-2 часа преди обяда яде някакъв плод.

# 6
АМ сутрин към 7:30, а в 11 яде пюре от пресни плодове.

# 7
  • Мнения: 417
пробвай мляко с бисквити newsm78

# 8
  • Мнения: 27 524
Щом не иска, не го насилвай, синът ми става на обяд, така също не закусва  Grinning
Пие плодови кисели млекца, пие сок отскоро, може да хапне малко плод и това е.
Иначе му предлагам млечни кремчета, кисело мляко, понякога каша, общо взето нещо леко иска да хапне.
Мисля, че млякото е достатъчно за вас, не се притеснявай.

# 9
  • Мнения: 1 165
Какво закусват вашите деца? Много ме интересува отговора, т.к. моя син който е на 10 месеца отказва да яде каша каквато и да е, за попара и не смея да си мисля след последния път в който повръща от рев и инат. Като се замисля той направо май си гладува до обяд. Пие мляко около 8.30-9 ако имам късмет успявам на му дам и малко банан около 10 и това е. С обяда и вечерята няма проблем, ама с тази закуска newsm78
Ами аз не виждам защо се притесняваш, след като си пие млякото newsm78 . Това, че отказва попарата-ами не му харесва явно на човека WinkПросто гледай да му дадеш сиренето към обедното или някои от следващите хранения.

# 10
  • Мнения: 3 376
Моя син яде само АМ и понякога някой плод-банан най-често,тъй като в момента е обявил пълен бойкот на плодовете.
Изобщо не смятам да му замествам тази закуска с каквото и да било-каши,попари и т.н.

# 11
  • Мнения: 201
Синът ми също отказва да яде попара под каквато и да била форма, но за сметка на това няма проблем с плодовете. Правя му овесени ядки или бисквити, пасирани с различна комбинация от плодове. Когато беше по-малък слагах и от адаптираното мляко в сместа. Бисквити с мляко също е вариант.

# 12
  • Мнения: 384
Благодаря ви много   bouquetОт това което прочетох явно няма нужда да се притеснявам ама пусто все си  smile3538мисля да не остане гладен, а и е на долната граница на килограмите / само дето на едно място не стой/
Значи си е ок Плами т.к. до обяд изпива около 300гр. АМ и щурее до около 10.30 а после спи Grinning
Благодаря Ви много

# 13
  • Мнения: 2 908
Закусва различно:Нестле Джуниър с бисквита;кисело мляко с овесени ядки;мляко с ориз;мляко с грис;крем какао;попара-редувам ги-яде всичко,нищо не отказва.Така започнахме да закусваме от 11 месеца-до тогава основно ядеше АМ с бисквити сутрин.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Какво по-хубаво от това да пие мляко за закуска. Моят син още пие мляко /АМ/ на закуска..по 230мл. Нестле Джуниър си жули всяка сутрин. Към 10-10,30 яде плод и после чак на обед си яде яденето.

Общи условия

Активация на акаунт