имам един въпрос?

  • 1 300
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте,
не знам дали тук е най - подходящото място за този въпрос, но не се сетих къде другаде мога да попитам. Така става дума за това, че наскоро правих секс и сега цикъла ми закъснява с няколко дни.Направих си тест за бременност и тои е отрицателен, след това си направих оше един и той също беше отрицателен. Наскоро се появиха признаци, които говорят, че трябва да ми дойде цикъла, но него все още го няма... как мислите вие дали има някакъв проблем или скоро време цикълът ми ще дойде? Моля отговорете ми защото ще се побъркам!Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 7 183
Съжалявам, но ние и да мислим, и да не мислим, не можем да ти отговорим на този въпрос.
За да не се побъркваш, единственото, което трябва да направиш, е да отидеш на гинеколог.

# 2
  • Мнения: 46 492
Има фалшиво отрицателни тестове от тези, които се правят с урина, особено при  малко закъснение не винаги отчитат.
Може и закъснението да идва от някакъв проблем, може и без проблем.
Не се мъчи, иди на гинеколог, само той или кръвен тест могат да ти дадат сигурен отговор.


Успех! Уано резултатът да е какъвто го искаш Peace

# 3
  • Мнения: 611
Съжалявам, но ние и да мислим, и да не мислим, не можем да ти отговорим на този въпрос.
За да не се побъркваш, единственото, което трябва да направиш, е да отидеш на гинеколог.
Подкрепям Peace Лекаря най-добре ще каже какво ти е, ние само може да гадаем

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
Има фалшиво отрицателни тестове от тези, които се правят с урина, особено при  малко закъснение не винаги отчитат.

Точно това си помислих и аз, като прочетох.

# 5
  • Мнения: 1 008
Ние наистина не можем да ти кажем. Когато забременях първите 2 теста бяха отрицателни. Ако не си бременна може някой фуликул да не се е спукал(и това ми се е случвало)или множество други варианти. Както вече са те посъветвали,иди на лекар. Вагинален ехограф ще покаже най-добре.

# 6
  • Мнения: 1 227
Отиди на лекар Peace

# 7
  • Мнения: 881
Най-добре лекар ще каже Peace

# 8
  • Мнения: 701
Съгласна съм - отиди на лекар!

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Съгласна съм - отиди на лекар!

 Peace
ние няма по какво да гадаем   Rolling Eyes

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
наскоро правих секс и сега цикъла ми закъснява с няколко дни.

ако е скоро наистина може да е  все още  твърде рано,теста да отчете хормона на бременността  Peace

# 11
  • Мнения: 5 362
Отиди на гинеколог Peace

# 12
  • Мнения: 2 498
Най добре е да посетиш гинеколог....втората ми дъщеря също беше в началото 3 отрицателни теста....

# 13
  • Мнения: 108
При мен и при двете бременности теста си отчиташе правилно от 1-я ден на закъснението. Когато не съм била бременна, а ми е залкъснявал цикъла-теста е бил отрицателен. На лекар се ходи поне 10-на дни от закъснението на цикъла. Недеи да се шашкаш преди да разбереш.  newsm78  Laughing

# 14
  • Мнения: 728
а ти втория тест веднага ли го направи или след седмица?
защото ако е било веднага.. естествено е да отчете като първия. Ако си го правила след седмица и още не ти е дошъл цикъла... Генеколог..

Общи условия

Активация на акаунт