Цервикална слуз-ПОМОГНЕТЕ!!!

  • 3 236
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
ТЕСТ ЗА ОВУЛАЦИЯ  EFP И СЛЕД 2-3 ДНИ РАЗТЕГЛИВА СЛУЗ.СЕГА ЛИ Е МОМЕНТА ИЛИ Е МИНАЛ?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момента е при положителен тест за овулация.
2 -3  дни след положителния тест времето е минало.

# 2
  • Мнения: 116
много благодаря -но защо имам разтеглива слуз? Thinking

# 3
  • Мнения: 7 718
Овулацията настъпва около два дни след положителен тест, така  че е нормално.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
а какво означава ЦС, която се "изля" извенъж, направо ми намокри бельото, прозрачна, като вода, неразтеглива ooooh!
сори за подробностите, но знам, че тук мога да получа компетентен отговор Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 718
Нищо не означава. Възможно е да си настинала, например.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
мерси за отговора bouquet

# 7
  • Мнения: 50
Момичета,здравейте!От известно време преди овулация ме болят яйчниците и често изведнъж обилно ми се намокря  бельото(все едно съм се напишкала)Трае около 1 седмица.Това много ме притеснява! ooooh!Моля,пишете ми,ако знаете нещо по въпроса!
Благодаря ви! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 35 814
Момичета,здравейте!От известно време преди овулация ме болят яйчниците и често изведнъж обилно ми се намокря  бельото(все едно съм се напишкала)Трае около 1 седмица.Това много ме притеснява! ooooh!Моля,пишете ми,ако знаете нещо по въпроса!
Благодаря ви! Hug
Консултирай се с лекар.
 newsm78 - Това изведнъж нещо не го рабирам

# 9
  • Мнения: 50
Момичета,здравейте!От известно време преди овулация ме болят яйчниците и често изведнъж обилно ми се намокря  бельото(все едно съм се напишкала)Трае около 1 седмица.Това много ме притеснява! ooooh!Моля,пишете ми,ако знаете нещо по въпроса!
Благодаря ви! Hug
Консултирай се с лекар.
 newsm78 - Това изведнъж нещо не го рабирам

Случва се най-често сутрин,като стана и направя няколко крачки и бельото ми става мокро! #Crazy Даже понякога усещам как изтича!Като вода е,няма цвят или мирис(извинявайте за подробното описание)Това продължава от няколко дни-до 1 седмица и после край!Притеснявам се и не чудя какво може да е  newsm78
Благодаря ви   bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И на мен ми се е случвало,но не са ми откривали проблем newsm78

# 11
  • Мнения: 2 423
Aza консултирай се с доктор Peace не боли все пак . може и настинка да е но това определиние .... от извесно време  newsm78 не го разбирам

# 12
  • Мнения: 50
Благодаря ви!  bouquet
И все пак не знам дали да се стресирам...... Shocked

# 13
  • Мнения: 4 298
И все пак не знам дали да се стресирам...... Shocked
#Crazy #Crazy #Crazy
Е, щом го коментираш тук, значи ти е направило впечатление като нещо различно.
Ако идеш на доктор и ти вземе проба за микробиологична посявка, няма да те стресира толкова. Няма да ти бодат очите, все пак!

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Мисля, че моментът е когато получиш разтегливата слуз. Поне аз така забременях от раз - като уцелих този момент.

Общи условия

Активация на акаунт