КаРДИО

  • 24 326
  • 300
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Обещах статия за кардиото, ето я : http://www.letsgym.com/2007/12/07/cardio-workout/
Дано съм ви полезна

от polinbg

# 1
  • София
  • Мнения: 3 090
Поци, мерси за инфото!  bouquet
Точно от това имах нужда в момента!

# 2
  • Мнения: 4 678
Инфото е от polinbg Peace

# 3
  • Мнения: 484
А, Поци, ти си пуснал линк.
Надявам се насистина да сме полезни. Ако някой има нужда от разяснения, ще помагаш, нали?  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 3 090
Да благодаря и на Поли, тогава!  bouquet
Ама ако не беше пуснал линк, да не мислиш, че щях да го намеря!
Приятна неделя!

# 5
  • Мнения: 4 678
А, Поци, ти си пуснал линк.
Надявам се насистина да сме полезни. Ако някой има нужда от разяснения, ще помагаш, нали?  Simple Smile

 newsm10 smile3521

# 6
  • Мнения: 878
по табличките които са показани в статията моята пътека ми мери абсолютно точно калориите които са изгорени.То пак е с относителна точност всичко,но все пак е нещо близко до реалността.
Благодарим много за полезната информация Поли   bouquet и Поци  Mr. Green  bouquet

# 7
  • Мнения: 139
Поли, Поци   bouquet Благодаря!
Много полезна информация! Сега една питанка ако може, решила съм да си купя домашен уред - кростренажор или велоергометър. Много силно клоня към велото, защото много обичам колоезденето /на едно място няма да е същото, но по-добре от нищо/. Обаче ме интересува вашето компетентно мнение относно двата уреда! Благодаря предварително!

# 8
  • Мнения: 484
Винаги съм казвала, че спортът, който практикуваш трябва да ти харесва - щом ти харесва колоезденето, взимай велоергометъра.
Кростренажора също е добър вариант. Не бих могла дак ажа кой от двата е по-добър. Може би с лек превес към велото - заради ставите, които са по-защитени на него.

# 9
  • Мнения: 267
Моля ви обясните какво точно значи интервално кардио и какви са интервалите?

# 10
  • Мнения: 4 678
Поли, Поци   bouquet Благодаря!
Много полезна информация! Сега една питанка ако може, решила съм да си купя домашен уред - кростренажор или велоергометър. Много силно клоня към велото, защото много обичам колоезденето /на едно място няма да е същото, но по-добре от нищо/. Обаче ме интересува вашето компетентно мнение относно двата уреда! Благодаря предварително!

За отслабване чрез кардио-велото Peace

# 11
  • Мнения: 4 678
Моля ви обясните какво точно значи интервално кардио и какви са интервалите?


http://www.bb-team.org/articles/1408/

# 12
  • София
  • Мнения: 1 634
Отдавна се канех да питам и сега ще се възползвам от тази тема.

Много обичам разходките и основно се придвижвах по София пеш с бързо темпо.
Сега, когато се разхождам с количка, по обясними причини темпото не може да е бързо.
Попаднах на тазитаблица, в която пише, че при бавно темпо се горят повече калории отколкото при средно темпо. Интересвам се има ли смисъл да правя опит разходката с бебе да е със средно темпо или изобщо да забравя този тип разподки, като натоварване.

Не знам дали много добре се изразих, за което си извинявам предварително.

# 13
  • Мнения: 372
Поци, Поли,
Аз от години практикувам каране на велоерометър сутрин, но се притеснявам дали организмът не свиква с еднотипните тренировки. Карам по 40 мин. Спорд вас колко често трябва да карам колелото, 3-4 пъти или мове и всеки ден?

# 14
  • Мнения: 4 678
mmm не съм компетентен и запознат със спортуването с количка(Поли по-добре ще ти отговори)но според мен трудно ще постигнеш ефекта на кардиото.Но е по-добре от нищо Peace
Innesse 3-4 e добре,но може и да спираш и разнообразяваш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт