Въпроси за Детски клуб Патетата

  • 1 260
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 275
Дано се намерят празнували там.
Ще празнуваме там РДто на малкия и ми трябва малко помощ за организацията. За първи път ми е в клуб  Embarassed(миналата година бяхме току що излекували се от инфекциозна болест и пропадна РДто)
Искам като отидем да уточним менюто да съм почти готова Simple Smile
Та ми трябва следното инфо.
- какво меню сте поръчвали, ако може и грубо да ме ориентирате в цените. Т.к. повечето са бебета си мисля някакви сокчета и хапки да взема за децата. Пържени картофки + сандвичи пица си мисля че не е удачен вариант.
- колко големи поема залата. Ние ще сме в минимум формата може би 6-7 деца (по празниците толкова Sad) та се чудя да поканя спокойно и татковците да останат.

Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 228
Празнувахме третия рожден ден на дъщеря ми преди месец там и останахме много доволни. За  менюто най-добре ще те консултират на място. Аз бях поръчала детско меню с пица,  сок и пуканки, което обаче  не е подходящо за бебета, нашите гости бяха около тригодишни. Мисля, че няма нужда да поръчваш предварително меню за децата, щом са малки, излишен разход е. Пуканки и солети е достатъчно, а сок може да се поръча и в движение. Ако поръчаш някое от менютата, излиза по-скъпо, а няма смисъл, защото няма да се изяде.
За възрастните бях поръчала пица, сладки и солени хапки, не помня кое колко струваше.
Ако поканиш татковците, съвсем спокойно ще се съберете - ние бяхме 20-ина души.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 275
Много благодаря
  bouquet

# 3
  • Мнения: 157
Миналата година празнувахме 2 годинки на синът ми там.Като цяло добре,но не се изхвърляй защото при нас всичко почти остана.Аз бях поръчала детско меню-сандничи+сок+пуканки.За майките пилешки хапки+сиренца+сладки пурички и тарталети.Естествено напитки по избор и ТОРТА.Цяло удоволствие ми струваше над 250лв.
Естествено,че не съжалявам,но просто можеш да минеши по-тънко.
Весело искарване! Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Това лято празнувахме първия рожден ден на госпожицата си в Патетата. Супер доволна съм от всичко. Не очаквах да се получи толкова добре с толкова мънички деца, но се получи. Бяхме поканили 10 деца с родителите, отделно поръчахме солени хапки и солени еклери. Напитките всеки си поръча на място и ни ги включиха в крайната цена. Тортата беше от Росита. Повече от половината ядене остана, но не съжалявам, защото бяха наистина вкусни хапките. Платихме около 150 лв., вече не помня точната цифра. Не мисля, че за децата е важно да има много хапване, те ще наблегнат преди всичко на игрите и за ядене няма да остане време. Двата часа при нас отлетяха като миг.
Много ми харесаха аниматорите - млади хора, усмихнати и определено се занимаваха с дребосъците. Пуснаха им детски песнички. Ритуалът с тортата също беше готин. Препоръчвам клубчето с две ръце  Peace

Общи условия

Активация на акаунт