Лоринден и лишей?

  • 2 987
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Бебето ми има едно лишейче на ръчичката от доста време. На последната консултация питах педи с какво да го мажа и тя изписа Лоринден. Аз обаче, като прочетох листовката, ми се стори неподходящо Embarassed и даже вредно за такова малко бебе и не го мазах.
 От вчера й излезе едно лишейче на бузката и аз го намазах лекичко с този Лоринден. Сега обаче забелязвам, че на намазаното място има бяло петно. Така ли трябва да бъде? newsm78 Благодаря на отговорилите!

# 1
  • Мнения: 111
Личен опит нямам, но на приятелка детето всяка зима има лишеи по бузките и ги маже именно с лоринден.Не са имали проблем а и  таткото е лекар.Успех!

# 2
  • Мнения: 674
Благодаря! Heart Eyes А знаеш ли случайно дали е нормално да се получава такова бяло петно на намазаното място?

# 3
  • Мнения: 111
Ако под бяло петно имаш пред вид малко по светла кожа-мисля че е нормално,защото така изглеждат бузките на въпросното момиченце. Като леко изпръхнали.

# 4
  • Мнения: 120
       Не се притесняваи,това е нормално.Лориндена много ми е помогнал.А и аз от малка имах проблеми с тези лишеи на  разли4ни дерматолози  ме водиха и вси4ки казваха едно---с израстването на детето и лишеите ще из4езнат и така и стана.

Общи условия

Активация на акаунт