Магазин за завеси - Варна

  • 3 342
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, аз съм от Варна и от много време си търся завеси по магазините , които са гумирани от едната страна и от плат от другата, така че да не пропускат никаква светлина, но без успех. Реших, че някои от вас може да знае къде мога да открия такъв вид завеси. Ще ви бъда много благодарна ако можете да ми помогнете. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 314
Виж по Бенковска,мини първо през Обединена Текстилна Компания.Преди няколко години те имаха със сигурност.След това провери по всички магазини за завеси по Бенковска.Успех. Peace

# 2
 В Обединена Текстилна Фабрика ходих - вече не предлагат. На Бенковска в един магазин по телефона ми казаха че имат, но като отидох - нямаха.
 И ми предлагат пак този "blackout", дето нищо не затъмнява. Нищо общо с значението на думата на английски. Като погледна през него към крушката , тя се прозира. Ама кой само им измисля тези имена ?!?! Да бяха кръстили и белите (мрежести пердета, които са пред плътните пердета) и тях блякаут! Като ще си продавам моето Рено 5, ще пусна обява за минибус, и ще я разлепя по магазините за завеси !
 Добре, по хотелите много са популярни такива завеси. От къде ги купуват ?
 Всъщност даже не държа да са гумирани, но просто не намирам достатъчно плътни завеси. Преди време имах едни плътни, които от външната страна бяха с бял плат покрити - и те бяха много плътни. Освен всичко останало, поддържа и стаята топла Simple Smile
 Проблема ми е , че едната цяла стена на спалнята е прозорец, и то южен. Сутринта много препича.

# 3
  • Мнения: 6 039
аз съм купувала от магазина на бр. Миладинови 28 ма Обединена текстилна фабрика точно блякаут, имаше само 3 цвята и наистина си е блякаут. Имам и такива щори в нас, не пропускат със сигурност. Щори за жалост от няколко години никой не прави с този плат.

# 4
  • Мнения: 13 512
Аз също имам такива завеси, но не са от ОТК. Отпреди 7-8 години са ми  и вече не си спомням откъде бяха, но като са дръпнати, е абсо;ютен мрак в хола. Гумирани са от външната страна. Такива обаче имаше и в ОТК на адреса, който вече са  написали.

# 5
аз съм купувала от магазина на бр. Миладинови 28 ма Обединена текстилна фабрика точно блякаут, имаше само 3 цвята и наистина си е блякаут. Имам и такива щори в нас, не пропускат със сигурност. Щори за жалост от няколко години никой не прави с този плат.
Такива блякаут щори (с гумиран плат)мога да ти кажа къде продават. Забравих точно как се казва фирмата, намира се на улица Цар Освободител. ПОД светофара окръжна болница и НАД светофара на червения площад. Като се движиш от Окръжна болница в посока червения площад , се пада вдясно. SOLIS,ALLIS, или нещо такова се казва фирмата.
 Проблема е, че купихме такива щори за офиса - самия плат наистина не прозира. Обаче между вертикалнте завески минава светлина ... не много, но минава. А искам в спалнята сутринта изобщо да не свети.

# 6
  • Мнения: 6 039
мерси, ще го имам предвид

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 385
"ЩориС" се казва фирмата:
http://www.6toris.com/

Общи условия

Активация на акаунт