Да купим ли Hyundai Atos 1.0 ?

  • 7 652
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Мили мами, какво ще кажете за този автомобил, ние се замисляме за него, ама няма отзиви. Колата е 1998г, 4000лв.
Хайде, ако някой знае нещо, да каже моля. Wink
Здрава ли е тази корейка? и скъпи ли са частите?
Мерси Hug

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 16:35 от cotton4e

# 1
  • Мнения: 337
EЕЕЕ, стига де, никой ли нищо не знае. Реших да ви питам, защото видях темата за волвото преди време. Някой беше искал съвет, та реших и аз да питам.
 Mr. Green

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Мъжът ми разбира доста от коли, в момента не е вкъщи, ще го препитам по-късно и ще пиша.
Ние скоро купихме нова /стара/ кола. Въпреки че той разбира се наложиха доста допълнителни ремонти. Май всичко е на късмет  newsm78

# 3
# 4
  • Мнения: 7 109
На какъв километраж е колата?
Според мен за малките колици това е по-важно, отколкото ЕГН-то им.

# 5
  • Мнения: 998
Нещо не си падам много по такива марки коли  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 1 103
По-добре си купи Опел Корса, същата година, че и по-нова може да намериш за тези пари. Здрави са, частите им са евтини,малко горят, а и дизайна им е класика. Идеална за градски условия. Ако пък ти харесва и си почуствала нещо , когато си видяла "корейчето" - взимай го, значи тя е твоята кола. Айде успех...

# 7
  • Мнения: 157
По добре пеша,как може въобще да се чудиш може ли 1.0 мотор да има и да се нарече кола.

# 8
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Не - много е неустойчива. Завърта се лесно, и се обръща лесно. Това е моето мнение - карал съм такава служебна.
За 4000 лв може да се намерят доста други коли - фиат чинкуеченто, корса...

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
За това нещо 4000 не бих дала.

По-добре си купи Опел Корса, същата година, че и по-нова може да намериш за тези пари. Здрави са, частите им са евтини,малко горят, а и дизайна им е класика.

Подкрепям.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Пиша от името на мъжа ми, както бях обещала. Според него колата е хубава за сам човек или двама и само за градско. Здрави са, за частите каза че не са евтини, не са и скъпи. Според него в този клас най-доброто е Нисан Микра с 4 врати, 1.3 двигател, но за 98 година са малко по-скъпи.
От мен успех!

# 11
# 12
  • Мнения: 337
  Julie   това е колата да.
Благодаря на всички за мненията, снощи интернета се скапа и не можах да прочета нищо от съветите ви. Идеята да се насочим към тази кола е
1. Изключително удобна е, за разлика от корсата нямаш чувството, че седиш на земята, а все едно си на пейка, с изправена осанка и т.н - ние сме високи
2. Харчи малко, поне от това което знаем
3. Лесна за управление и паркиране - в голямо удобство за мен
4. С 4 врати, нещо на което държим
5. Пробали сме я, харесва ни как стои на пътя
Проблема беше за частите дали се намират лесно, скъпи ли са и дали се чупи често
Все още оглеждаме, но ще разгледам и нисана, който някой препоръча

# 13
  • Мнения: 6 029
Ако ще е за градска кола, която ти ще си я караш - да. Въпреки, че на мен возията на точно тази малка кола никак не ми харесва. За семейна кола е пълен абсурд. А малка кола - бих си взела Рено Клио или някакво Пежо.

# 14
  • Мнения: 600
аз не бих. малка е, дизайнът е зле, с този двигател не знам как би вървяла, дори и на градско. а и ми се вижда доста нестабилна.

мисля, че на такова чудо бих се качила само ако е чисто ново. Sick

Общи условия

Активация на акаунт