Пазарували ли сте от WWW.-spam283-

  • 3 037
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
Надявам се да не се приеме като реклама  Rolling Eyes

Попаднах случайно на сайта и си харесах няколко неща  Mr. Green
Нека някои вече пазарувал от там да сподели доволен ли е от продукта и от изпълнението на поръчката

  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 313
не,сега ще разгледам.

# 2
  • Мнения: 142
Аз опитах да си поръчам парфюм от там, но се оказа че го нямат и затова реших да сменя поръчката с тестер на същия. Оказа се, че могат да ми го доставят чак след 4-5 дни, което ме отказа напълно, защото ми трябваше за Никулден. После си го поръчах от друг магазин, който ми го достави на другия ден, така че имах време да подготвя подаръка.

Това е моят опит с МИТ. Изглежда ми в стил ГЕТ БГ. Не че е лошо Laughing  Имат хубави неща на добри цени.....е стига наистина да ги имат де.

# 3
  • Мнения: 83
веднага влизам да видя  Whistling

# 4
  • Мнения: 9 865
Парфюмерията разгледах, съмнителна ми изглежда.

# 5
  • Мнения: 2 414
А то Гет.бг има ли доволни? Confused

# 6
  • Мнения: 9 865
А то Гет.бг има ли доволни? Confused
Аз със сигурност съм имала главоболия с тях, няма да разказвам нашироко, но според мен не стават. Купувала съм стоки за бита, не козметика, бельо и подобни, но то персоналът е един и същ  ooooh!

# 7
  • Мнения: 4 435
А за парфюми кой български сайт ще ми препоръчате?
Извинявам се на авторката,че и използвам темата. Grinning

# 8
  • Мнения: 1 666
Аз пък от Гет.бг съм поръчвала парфюми и съм доволна и като обслужване, и като качество на поръчаното.
Тези от Мит са ми неизвестни, но сега ще ги прегледам и тях...

# 9
  • Мнения: 3 830
А за парфюми кой български сайт ще ми препоръчате?
Извинявам се на авторката,че и използвам темата. Grinning

www.megashop.bg

www.parfumi.net

 newsm10

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А за парфюми кой български сайт ще ми препоръчате?
Извинявам се на авторката,че и използвам темата. Grinning

www.megashop.bg

www.parfumi.net

 newsm10

От българските сайтове и аз бих препоръчала Мегашоп. А иначе - www.strawberrynet.comPeace

# 11
аз си бях поръчала от Мит един парфюм на бенетон и ми го доставиха и съм доволна. Sunglasses

# 12
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Един от многото такива сайтове, нищо особено, не бих купила скъп предмет от интернет магазин smile3528

# 13
  • Мнения: 4 435
Аз си купих от тях електронна кухненска везничка.Поръчах я сряда сутрин,в четвъртък на обяд ми го доставиха,а съм далече от София,всичко беше точно,нямам оплаквания никакви.

# 14
  • на село
  • Мнения: 1 028
Извинете че леко оспамвам темата, ама пазарувал ли е някой от Парфюми бг? Поръчах си от там днес парфюм и проведохме един доста дълъг и обстоен разговор с човек, който се представи за управител и ме убеждаваше че парфюмите им са оригинални. От друга страна, ако върна парфюм, който  е разпечатан, нямало да ми признаят рекламацията. Сами разбирате че парфюм докато не се пръсне, не може да се каже дали е менте или не.
Та така - в чуденка съм...

Общи условия

Активация на акаунт