АГ Център Салманида, д-р Тони,Пловдив

  • 6 836
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте момичета,
след като изчетох почти всичко и така и не забременях до сега/6м/,реших да се допитам до вас,т.е.
да започна да пиша най накрая тук в този любим сайт.
Започнах да ходя в АГ Център Салманида,гр.Пловдив, при д-р Тони/това е фамилия/.Ако някой има отзиви за този център моля да ми драсне нещичко.
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
Здравей, аз съм ходила в този център, по точно др. Тони е ученик  на др. Делев един вид, аз съм била 7 години пациентка на др. Делев, но тъй като той има здравословни проблеми с ръката, започна да работи с др. Тони и да го обучава. Казвам това, защото ме е преглеждал и му е обяснявал пред мен не един път. Това разбира се беше в началото, когато започнаха. Когато забременях в началото бременността ми я следяха те двамата, поне на моите прегледи винаги са присъствали двамата, и преди да забременя, и след това. От др. Тони не съм с добри впечатления, смятам че той не е достатъчно добър лекар. Аз лично след като родих не ходя при тях, защото получих доста усложнения в края на бременността, и според лекарите които ми спасиха живота това се дължи на недостатъчно обръщане на внимание през бременността,а сумите които съм плащала... си ги бива. Ти сама решаваш, но аз лично не бих поверила здравето си в ръцете на др. Тони. Изхождам от конкретни ситуации, в които др. Делев не е бил добре, не е бил на работа и е трябвало др. Тони да ми предпише лечение, и винаги е търсил в досието ми какво е правил др. Делев в такива случаи. И други ситуации има, но да не навлизам в подрбности. Ако те интересува още нещо питай. Моят съвет е да се ориентираш към друг лекар, но все пак ти решаваш.

# 2
  • Мнения: 63
Благодаря ти Т.Koleva .
Аз за първи път отивам някъде,където да се занимават с проблемно забременяване.Всъщност,дори за сега не се откриват и проблеми при мен.Беше ми много прехвален д-р Тони и за това отидох там.Цените са убиец.Замислям се наистина дали да го песещавам или да се насоча някъде другаде.
Днес дори сме пак там за спермограма.
Благодаря ти за съвета.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аз бих дала отрицателна оценка на този д-р...първо попаднахме на него Twisted Evil Добре, че бързо се прехвърлихме на Мели.
Моят съвет - не го приемайте като доктор по стерилитет.

# 4
  • Мнения: 63
Xера,а Мели в Пловдив ли работи ?
Къде точно?
Поздрави

# 5
  • Мнения: 4 700
Мели е др. Даскалова и работи в Университетска болница и в Медикус Алфа (ако не се лъжа) zаедно с др. Даскалов.

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 12:28 от миле

# 6
  • Мнения: 63
Благодаря ти Хера.
Поздрави

# 7
  • Мнения: 63
Извинявай за объркването от моя страна.Благодаря ти Миле.
Много бързам и не видях точно от кого е инфото за д-р Даскалова.
Благодаря ти

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Мда...миле ти е отговорила точно Hug

Общи условия

Активация на акаунт