Къркате ли?

  • 6 996
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Знам че не "къркате"  Wink но все пак... какво къркате?  Laughing  Кои са любимите ви питиета?
Аз най-обичам биричка.  От твьрдите -  Уайлд търки (ама трудно го намирам) , през лятото и просташки питиета - мастика и мента в различни комбинации. Много са полезни за стомаха  Wink
А, с какво се орезилявате по форумските сбирки? Wink

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
Бело винце smile3520

# 2
  • Мнения: 46 434
Всичко без водка.
Едно време пък пиех само водка. Явно ми е омръзнала  Mr. Green

На форумските срещи обикновено съм на ракийка, после биричка и накрая някое коктейлче  Sunglasses

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Любимото ми "къркане" от 2 години насам е Бейлис. Мъжа ми го нарича битов алкохолизъм, аз не се задълбавам толкова в мисли - просто минавйки покрай хладилника го отварям, отпивам и продължавам. Лошото на този начин на консумация е бързото и неусетно изпразване на бутилката. Laughing
Това ми напомня, че трябва да се заредя.

# 4
  • София
  • Мнения: 593
Поркам едно дето само лъжат че върви с д-р Рос  #Cussing outWink Joy

# 5
  • Мнения: 857
Jameson , но все още кърмя и сега съм на винце.

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
биричка, бяло вино

# 7
  • Мнения: 6 991
Не къркам. Приспива ми се от една глътка, няма смисъл Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 243
Ракийка в домашни условия или на ресторант, а в заведения без кухня предпочитам Бейлис  smile3508 , Мартини или Блъди Мери (в краен случай) Drunk Ха наздраве!

# 9
  • варна
  • Мнения: 1 830
Водка и Бейлис Peace

# 10
  • Мнения: 7 723
Вино. Червено вино. Мерло.

# 11
  • Мнения: 10 758
Водка.
Много водка.
Ама мноооооооого водка Crazy

# 12
  • Мнения: 22
Всичко пия без нафта, бензин, газ и препарати за мебели...  Sick само дето нещо съм изгубила тренинг и сега от едно малко ми става едно весело и драго на душата  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 61
Да, често Embarassed Но аз съм от мъжки пол и ми е позволено  Rolling Eyes
От мастика с мента боли глава. Лятото - мастика с тараторче - класика! Иначе всичко без ракия. Манияк съм на скъпия алкохол - уиски, но рядко си позволявам.

# 14
  • Мнения: 1 072
Водка.
Много водка.
Ама мноооооооого водка Crazy

Ама много ви казвам.

Общи условия

Активация на акаунт