Биохимичен скрийнинг - за и против!

  • 729
  • 3
  •   1
Отговори
Изчетохме много за това - просто се интересуваме от вашето мнение и резултати - ако може да споделите.
Къде се прави ако може да ни насочите и какво ще ни струва?
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 356
прави се само в Майчин дом, струва 30 лв, ако не ме лъже паметта.
ако сте изчели много по темата, би трябвало да знаете вече и къде се прави, и защо се прави, а също така - и че нямате много време за размисъл още, след като сте вече в началото на 16-та г.с.

чуждите резултати нямат никакво отношение към вашия случай, затова няма никакъв смисъл да ги знаете.
на колко сте години?

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Кръв за БХС се взима на много места, но всичко се праща в МД на 14-ти етаж.
Прави се от 16 ГС  до 19 ГС
Цената в МД е 25 лв. Трябва да носите снимка от ехограф от предишният ден. Ако нямате, там биха могли да ви направят.
Моето мнение е че ако сте готова да направите амниоцинтеза, то тогава може да направите и БХС, но в този случай БХС става излишен.
Дори при най-добрият резултат 1 към 10 000, гаранция няма.
Амниоцинтезата дава гаранция, че плода няма Даун и други хромозомни увреждания, но от друга страна това пък не дава гаранция, че ще се роди здрав плод.  Има още цял куп увреждания.
Против БХС съм, но съм за амниоцинтезата, ако не ви е страх.
Ето в този сайт можете да намерите повече информация

Успех!

# 3
прави се само в Майчин дом, струва 30 лв, ако не ме лъже паметта.
ако сте изчели много по темата, би трябвало да знаете вече и къде се прави, и защо се прави, а също така - и че нямате много време за размисъл още, след като сте вече в началото на 16-та г.с.

чуждите резултати нямат никакво отношение към вашия случай, затова няма никакъв смисъл да ги знаете.
на колко сте години?

28

Общи условия

Активация на акаунт