kak da mahnem pampersa

  • 786
  • 11
  •   1
Отговори
Zdraveite, moje li niakoi da mi dade savet, nasheto momchence e veche na 2 godinki, imame problem s edinia testis, kazaha ni che imame asansioren testis i doktorite ni posavetvaha da mahnem pampersa za da ne se pritiska ... no problema ni e che prez no6ta se napishkva ne kazva, opitahme da go sabujdame i da go izpishkvame no veche ne iska, namalihme technostite no bez rezultat .... spodelete opita si.... blagodaria vi

# 1
  • Мнения: 311
Моят син също е вече много голям и през ноща продължава да спи с памперс.Наскоро останахме без памперси,стана така ,че се наака два или три пъти за около час преди лягане и .........Скарах му се и му обясних,че сега ще спи без памперс и дори да си намокри леглото няма да го преобуя.В 6 часа сутринта моето момченце въпреки,че не беше ставало цяла нощ ,не се беше напишкало.Така,че пробвай,може да изкараш няколко беэсънни нощи ,но ще си струва ,нали? hang

# 2
  • Мнения: 8 769
eliot, пусни търсачката с ключовата дума ГЪРНЕ!!! Ще намериш достатъчно много мнения и препоръки.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: Туфи
eliot, пусни търсачката с ключовата дума ГЪРНЕ!!! Ще намериш достатъчно много мнения и препоръки.


тц.
не помня да е имало такава тема.....
ама..ние сме си за бой:)

# 4
  • Мнения: 1 413
Мисля,че не е добра идея щом още се напишква да махнете нощния памперс. Нашият син е на 2г.8м. и чак сега започна да остава сух цяла нощ-изисква се зрялост - мускулна ли, не знам. А се страхувам ако го насилвате да не се стресира детето и да има обратен ефект.Според докторите е проблем през нощта или изобщо да носи памперс вашето детенце? Не знам дали не можете да слагате нощем найлонови гащички с тензухено парче-купувала съм на нашата кака в далечната 2001г. от един магазин на Хр. Ботев такива с цел да я отучвам от памперса...ако мога да помогна-казвай.

# 5
po princip ne e dobre da nosi pampers, no toi prez denia si kazva i niama problem, problema e s no6tnia pampers

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
в такъв случай....може да купите от тези постелки  и може пък и да свикне да не се напишква...
пробвайте...

# 7
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
И моят син е вече на 2 год. и 5 мес. и още е с памперс, даже и през деня. Вкъщи му махам памперса и го чишкам през около 40 мин., един-два пъти и сам е казвал, но толкова. За акането да се говорим - само в памперса! Държала съм го по 1 час на гърнето и нищо! Слагам памперса и хоп! Как да не те хване яд! Непрекъснато говоря, говоря, давам примери с 1 година по-малката му братовчедка и други деца, казвам му, че е голям (с което е напълно съгласен, естествено), че всички ще му се смеят, че е много по-удобно без памперс и не иска, и не иска! Вече в чудо съм се видяла с това акане! Понякога му се карам, но ме е страх да не започне да се стиска изобщо, че тогава още по-лошо! Не знам, кажете какво да правя!

# 8
  • Мнения: 1 413
Inna, изчакай още един месец и повтори цялата програма. И не се ядосвай - децата усещат и ако разбере,че немахането на памперса те притеснява, ще се притеснява и той. Всичко,което описваш е правилно според мен,но на човечето още не му е дошло времето.

# 9
  • Мнения: 82
oh nai bolnata mi tema moeto momi4ence i na 2god. i 5 mes i nqma nikakvi priznaci 4e shte se nau4i skoro samo kato q pokanq da sedne na garneto ili na toaletnata 4iniq po4va da pishti v isterq i neiska i neiska nqkolko pati sam q zalagvala i az neznam kak i e sedqla za po 5 min i nishto stava slagam pampersa  i svarshva rabotata neznam prosto

# 10
  • Мнения: 823
Цитат на: Inna
И моят син е вече на 2 год. и 5 мес. и още е с памперс, даже и през деня. Вкъщи му махам памперса и го чишкам през около 40 мин., един-два пъти и сам е казвал, но толкова. За акането да се говорим - само в памперса! Държала съм го по 1 час на гърнето и нищо! Слагам памперса и хоп! Как да не те хване яд! Непрекъснато говоря, говоря, давам примери с 1 година по-малката му братовчедка и други деца, казвам му, че е голям (с което е напълно съгласен, естествено), че всички ще му се смеят, че е много по-удобно без памперс и не иска, и не иска! Вече в чудо съм се видяла с това акане! Понякога му се карам, но ме е страх да не започне да се стиска изобщо, че тогава още по-лошо! Не знам, кажете какво да правя!

не се притеснявай.големия ми син запо4на да казва 4е има пиш като навърши 2 г. но никога не съм го притеснявала да казва-естественно казвах му 4е като има пиш трябва да е на гърнето ,но не съм му се карала .знаех ,че рано или късно ще започне сам да си казва и така и стана.мисля 4е най -добре да не му казваш нищо и да видиш как ще реагира.достатъчно е голям да разбере че те ядосва може и нарочно да прави.пробвай варианти.но махни памперса изобщо не го слагай през деня.ако постои напишкан или наакан няма да му хареса

# 11
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Да, и аз мисля, че още сигурно не е готов, но всички вкъщи го натякват и може детето да е решило на прави на инат, знам ли? Ти какво предлагаш, мечица, изобщо да не му споменавам нищо за месец ли? Да го оставя на мира и след това да започна старата песен на нов глас? Наистина трябва да пробвам, натякването така и така няма никакъв резултат, може пък това да помогне. Само ще трябва да предупредя всички вкъщи да следват сценария Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт