препоръчайте ми зимна количка

  • 2 091
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 940
Искам да си купя нова зимна детска количка. Имаме модел Бимба на Чиполино. Количката се оказа много нефункционална. Синът ми е на шест месеца, но е доста едър и когато го облечем с космонавт, количката буквално му е тясна, коланите прежулят крачетата. В момента мога да си позволя да дам до 350-400 лева. Препоръчайте ми количка за тези пари, която да е по-широка, да има зимен чувал и дъждобран евентуално.

# 1
  • Мнения: 5 940
Никой ли няма удобна количка за тази цена? Може и малко по-скъпа. Проблемът е, че малкият е доста капризен и не мога вечер да го оставя при друг, за да избирам аз количката. Таткото трябва да се справи, а той няма много време да разхожда бебока и не знае какво е нужно, за да е удобна количката.

# 2
  • Мнения: 4 388
една  съседка има количка на ТСМ  и си я ползва но е наистина гиляма ,здрава,с три колела,маневрена ,мнго е практична и нова е  90 лв.
разходете се до някой склад и ако не дъджите да е скъпа маркова количка....

# 3
  • Мнения: 5 940
една  съседка има количка на ТСМ  и си я ползва но е наистина гиляма ,здрава,с три колела,маневрена ,мнго е практична и нова е  90 лв.
разходете се до някой склад и ако не дъджите да е скъпа маркова количка....
Въобще не държа на марката. Държа да е здрава, дълга и широка. Да има зимно чувалче. Но като се замисля темата ми може да провокира рекламни съобщения. Ако искате, пишете ми на лични.

# 4
  • Мнения: 728
На нас малко ни остава да се появиме, и вече и аз се притеснявам за количка.
Включвам се да следя темата.
Моля майките който скоро са купували да препоръчат нещо.

# 5
  • Мнения: X
Ние имаме количка на Pepino.
От 2004 е, когато се роди дъщеря ми, много съм доволна - с големи гуми, можеш да минеш от всякъде и достатъчно широка и дълга, че да не е тясно за едно малко по-голямо бебе.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 343
аз имам количка MAG ENGLAND-не е от най-хубавите колички,но за зимата е просто чудесна,защото има невероятен гюрук,който се вдига чак до горе и фактически бебето си е като в гарсониера Mr. Greenи е много удобна защото и мойто бебе е много едро и вътре му е комфортно,има място да си мърда ръчичките и крачетата Wink.Препоръчвам я.

# 7
  • Мнения: 353
Нашата е на Cangaroo. Много стабилна и широка и ние сме на шест месеца. Понякога ми се е налагало да го завия с онези големите меки детски одеялца и слагам покривалото на количката. И ние сме от едричките 8,500кг сме и се събираме + одеяло. Цената е около 350лв нова. Не гледай първият модел. Много е непрактичен и нестабилен.малко изглежда на детска играчка.
http://www.cangaroo-bg.com/

# 8
  • Мнения: 766
И аз съм за Кенгуру - оказа се ужасно удобна количка  Peace

# 9
  • Мнения: 2 100
И ние имаме кенгуру, но за големина....като съм сравнявала кенгуру и маг ингланд...ами вторите са по големи, само дето са по малко маневрени. Не видях от къде сте, но в магазините не штъркел продават тази марка. Успех Peace

# 10
  • Мнения: 22 414
Грако, но мисля, че не се вместват в този ценови диапазон.

# 11
  • Мнения: 748
маг ингланд Peace

# 12
  • Мнения: 1 183
Peg-Perego  Peace много леки,удобни и маневрени колички(но са малко по скъпи)

# 13
  • Мнения: 748
Peg-Perego  Peace много леки,удобни и маневрени колички(но са малко по скъпи)
и малко по-тесни и по-къси......  Confused
момичето търси широка и удобна за едро бебе количка.

# 14
  • Мнения: 2 100
Peg-Perego  Peace много леки,удобни и маневрени колички(но са малко по скъпи)
и малко по-тесни и по-къси......  Confused
момичето търси широка и удобна за едро бебе количка.

Тъкмо това щях да пиша  Peace

Общи условия

Активация на акаунт