Пищи на сън?

  • 1 203
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 724
Здравейте Hug
Дъщеря ми е на 6 месеца и от няколко дни пищи на сън.Както спи и изведнъж почва да пищи и след известно време сама се успокоява и пак заспива.Проверявах и венците и са видимо спокойно не са надути,не са червени.Утре сме на консултация.Случвало ли ви си е?На какво може да се дължи според вас?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 351
Моят син от няколко дни е така!Спи много неспокойно!Върти се и плаче и пищи..... ooooh!Днес го прегледа лекар и каза че всичко е наред newsm78Сподели какво ще ти кажат на теб утре....Чудя се да не е от корем..незнам вече!А денем спи спокойно.

# 2
  • Мнения: 3 376
И моя син е така...Казаха ми,че е от зъбчетата понеже много го болят.
Понякога нощем пищи ужасно,даже и гушкането не помага понякога...

# 3
  • Мнения: 176
С дъщеря ми се е случвало, когато е имала много емоционален ден, например вкъщи е имало много непознати хора, паднала е и се е уплашила или и се е сменил режима по някаква причина. Тя е много емоционална и много се впечатлява от всичко.
Питай педито за всеки случай като отидете, но не вярвай да е нещо сериозно.

# 4
  • Мнения: 2 100
По принцип така пищят ако ги боли нещо (поне при нас е така и всяка вечер ни се случва заради коремчето) Sad

# 5
  • Мнения: 225
Зъби Simple Smile
(дано да съм права и да ги откриеш тези дни Simple Smile)

# 6
  • Мнения: 201
Ако не са зъби, са емоции от нови впечатления. Емил правеше така, докато беше по-малък. Сега също спи неспокойно, но причината определено са зъбите.

# 7
  • Мнения: 748
емоции. при нас е от това. ако успея да организирам така нещата, че 2 часа преди да заспи си играем мирно и кротко спи много добре. ако обаче дивее преди заспиване винаги реве на сън.

# 8
  • Мнения: 1 264
Синът ми често имаше такива периоди преди да избият първите зъбчета (и то 2-3 месеца го мъчиха). Пищеше на сън и дори да успея да го успокоя след 15-20 минути отново се будеше с писък. Нищо не помгаше освен панадол - заспиваше на десетата минута и спеше непробудно до сутринта.

# 9
  • Мнения: 491
И ние сме така,преди месец започна така да се буди нощем.Когато и дам залъгалката веднага се успокоява.Вече и изби първото зъбче,но не знам дали е от това.

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
случвало се е като по-мъничък да проплаква- от колики, а след това като по-голям според мен е от зъбки

Общи условия

Активация на акаунт