колички Chipolino или Cangaroo

  • 3 346
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
мамчета помогнете ми да избера количка. Харесала съм на Кенгуро модели Виктория и Дейзи и на Чиполино Бевърли и Кампионе. Кои са по-добри Чиполино или Кенгуро. Споделете мнение ако имате такива модели. Искам да е здрава количката, да е удобна за новородено бебче, лесна за управление и не много тежка. Май много искам, дали има такава количка?

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
разрови се малко назад скоро се коментираха марките.... ползвай бутона "Търсене"

# 2
  • Мнения: 4
 Simple Smile Колкото до избора за количка аз съм доволна от Cangaroo,моята е триколка-много удобна,лесно се управлявhttp://www.mybabyavatar.com/include/avatar-anim2.php?uid=764&id=2244а,комбинирана е-върши ми страхотна работа.

# 3
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
имам куини на чиполино 207лв страшно лека удобна лесна за управление побира се в малък багажник
удобна ми е и сега когато е на 1,8г, използвала съм и други но съм най доволна от тази - е, нямам предвид онези от 1000лв  Laughing , но за парите си е чудесна

# 4
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
извинявай, количката ми е пуки на чиполино Embarassed, просто четох преди това 1 обява и се пренесох

# 5
  • Мнения: 41
Ей, майчета никой ли няма Чиполино Бевърли? Кажете нещо за нея. Здрава ли е, лесно ли се управлява, удобна ли е за бебчето, въобще всичко за което се сетите? Благодаря предварително!

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
Нямам радвам се че се отказах да я купя.
Купих си 6 кг по-лека количка за разлика от 40 лв(е това беше преди 3 г.)

# 7
  • Мнения: 41
Бевърли е 13.50кг.  Desem каква е тази толкова лека количка, да не би да е лятна?

# 8
  • Мнения: 3 926
Не видях каква е цената на това Чиполино. Но със сигурност мога да кажа следното - ако ти идва нагорно да вземете по-скъпа количка... по-добре е да видиш нещо добро на старо. www.prodavalnik.com
Ако още не си открила това място - заповядай Hug Наистина има защо по-скъпите колички да са по-скъпи. Ако смяташ да прекарваш повече от два часа на ден навън с нея - добре е да е здрава, удобна и лека.
А ако пътувате не те съветвам да е с цяла дръжка.
Виждала съм и много здрави Чиполино-та. ПРоблемът е, че трябва да случиш в магазина. На една съфорумка бебето падна с коша на улицата (и после си смени веднага количката)... друга кара 2 години с нея.
Това е, което липсва при по-скъпите марки. Купуваш и марката гарантира качество.
Успех и здраво бебе Hug

# 9
  • Мнения: 171
И давата модела на 4иполино са удобни за малки бебета, но за по-големи са много тежки и неудобни, особено кампионе-то с въртящата дръжка винаги се прецаква. Ако избереш такава задължително ще ти трябва и лятна.  Аз в момента имам 4иполино прима, и съм доволна, но за новородено не е подходяща

# 10
  • Мнения: 3 376
Не бих заложила на Чиполино повече  ooooh!

Ние имаме Пуки,много ни я препоръчваха,а тя буквално се разпада...

Общи условия

Активация на акаунт