За пръв път усетих болката от ухапване!

  • 500
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
     Детето ми е на 1г.4м. и за пръв път ме ухапа, но не нарочно. Кърмейки го една нощ, така ме перфорира  Sick  Сега имам малка раничка на зърното, но ужасно много боли, особено докато го кърмя. От ден на ден болката се увеличава. Незнам какво да правя.
     Обръщам се към майките изпитали същото да ми дадат съвет какво да предприема. Трябва ли да правя някакви компреси - топли, студени - или пък да сложа някаква билка на раничката да оздравее по-бързо. Другия вариант е да си купя пастичката Гармастан обаче тя е 15 лв - много скъпа. Дайте идея за нещо по-евтино. Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 026
Нищо не съм правила,не съм се и мазала.

# 2
  • Мнения: 2 757
Аз пък мисля, че това е първият знам да спреш да кърмиш - детето те подсеща да не би да си забравила  Wink Внимавай да не останеш без цица ooooh!

# 3
  • Мнения: 196
Ухапването не беше нарочно от негова страна. Суче си той през ноща и заспива на гърдата. Отпуска се, притваря ченето

# 4
  • Мнения: 1 328
Можеш да мажеш и с Дефламол, по-евтин е от Гармастана  Peace

# 5
  • Мнения: 196
Можеш да мажеш и с Дефламол, по-евтин е от Гармастана  Peace
    Благодаря ти за отговора jenny . Ще си го взема

# 6
  • Мнения: 196
 Някой имал същия проблем може ли да ми каже как процедира. Да кърмя ли от тази гърда с раничката (само да спомена, че много ме боли при кърмене). Също така си мисля че тече кръв и опасно ли е това. Да налагам ли някакви компреси? Взех си дефламол и се мажа. Някоя билка може ли да ми препоръчате за успокоение на раната.

# 7
  • Мнения: 1 328
Сигурна ли си, че тече кръв от раничката, да не е от самата гърда отвътре? И колко тече също, малко, много!? Хубаво е да заздравее напълно зърното, защото е много опасно да не влязат от раничката разни бактерии. Билка не знам.
Аз като правех мастити имах периоди, през които течеше кръв и не съм спирала да кърмя тогава. Казаха че не е опасно. Но при теб какво е не знам. А за болката - зависи прага ти на чувствителност какъв е, моя се каза доста голям и кърмих непрекъснато.  Peace

# 8
  • Мнения: 19
probvai da si vzemesh silikonovi zurna, te se postavijt vurhu tvoite i ne boli chak tolkova. Polzvai gi dokato otmine bolkata Simple Smile

# 9
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Когато ми бяха разранени зърната в началото си правех промивки със смрадлика. Много бързо ми минаха рагадите. Все пак и в родилния дом с това се миехме, та си мисля, че може да пробваш Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт