Искаме аквариум

  • 970
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Харесахме си аквариум ...по брошура на Метро така де някои има ли такъв аквариум или да ли  сте го виждали 58литра със стойка и много джаджи /филтър,камъета,термометър и тн./и се чудя  дали ще е хубав няма никакви други размери а ние сме доста далечен град от някой  с магазините на метро и затова се обръшам към вас форумки   bouquet

# 1
  • Мнения: 794
И моят съпруг мрънка постоянно за аквариум, но по неговите думи първо ще си завъдим домочадие, а после и рибки за децата.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 372
drob4e, моя приятелка има такъв. Доволни са. Риби, растения - виреят.
Но по принцип колкото по-голям, толкова по-добре, трябва да е над 100 л. , за да се изгради в него собствена екоситема.
Ако вземете, питай за каквото те интересува по аквариума.
П.С. Метро бяха пуснали и по-голям, но доста по-скъп аквариум.

# 3
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Моят съвет е да започнете с нещо малко. Този от 58л не е зле. Не си спомням кога съм гледала подобен в Метро, но на мен лично не ми хареса. Дъното не трябва да е покрито с големи камъни, а с речен пясък - пак са камъчета но доста по-малки и покриват добре. Ако са големи камъните, мръсотията пада между тях и трудно се почиства. В един момент водата става блатна и могат да се натровят рибките.
Ако си от някой малък град и имате зоомагазин виж и там какво предлагат. Обикновено собствениците сами си сглобяват аквариуми - режат стъкло и лепят със силикон.
Сами си преценете.

# 4
  • Мнения: 16
Така или иначе днес сме решили да ходим.Задължително после ще ви кажа и покажа резултата .Много благодаря за инфото Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт