Идеи за празнуване на моя рожден ден

  • 61 084
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте на всички! Давайте идеи за празнуване на ЧРД . Май клоня да е навън. Интересна ми е идеята Пиано-бар - но не съм ходила. Който е ходил, ще сподели ли повечко, моля Simple SmileИ въобще - как празнувате рожденните си дни?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Последните години празнувам рождения си ден на маса, в компанията на близки приятели. И тъй като посрещането на много гости вкъщи си е чисто слугуване, а ходенето на кръчма излиза доста скъпо за моите възможности, аз посрещам празника си в един много уютен Китайски ресторант. Масата е отрупана с ядене и пиене, говорим си много, а накрая сметката е много, ама много прилична.
Предполагам, че ако имах по-големи финансови възможности, щях да избера някое по-интересно заведение, но в случая съм все пак доволна от това, че мога да си позволя да поканя близките си навън на вечеря.

# 2
  • Мнения: 53
gabiplus, благодаря за идеята! но... иска ми се да потанцуваме малко, че нещо отдавна не ни се е случвало покрай гледането на децата  Sad всякакви идеи обаче са ми ценни, понеже още се чудя как ще изкараме най-добре.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Аз си празнувам рождените дни обикновено извън града. Ходим някъде наблизо - на хижа или вила...каня доста приятели, обикновено сме с децата, и повечето гости също...носим си хапване и пийване и спретваме голяма трапеза... Peace

# 4
Абе хора незнам къде да си празнувам рожденият ми ден.
Ще ми по newsm61  bigdance2 newsm67 dance dazzler1  uraмогнете ли защото той наближава след 14дни е. smile3511
Моляя ви помогнете ми. fight fight hit newsm20 newsm41

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Нищо не разбрах от тия толкова емотикони... newsm78 Дай повече инфо как виждаш ти купона, откъде си, на заведение или домашно парти,...и ще измислим нещо. Все някой ще ти даде подходяща идея.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен пиано барът е супер. Аз се забавлявам страхотно. Но не е за всеки, определено. Веднъж заведох компания - изтъпяха яко ooooh! Цяяяла вечер седяха на масата и си пийваха кротко. Не се вдъхновиха от танците на такъв тип музика, ама въобще. Така че - прецени си сама, зависи от компанията.
Друг вариант е Веселото село. Там е етно, без да е чалгарско. Има хубава програма Peace

# 7
  • Мнения: 474
Зависи какви са приятелите ти и какво харесват. Аз празнувах един от най-хубавите си РД в "Дали", поканих компанията на по питие, потанцувахме, голяма веселба беше, има и програма с кубинско шоу... Но е малко скъпичко и трябва да си подготвена. Затова пък келнерът идваше на всяко нарастване на сметката с 10 лв. да ме информира.  Laughing
Едната година пък празнувах в Суингин хол. Пееше група, която предварително знаех, че се харесва на компанията и просто всички се забавляваха.
Пиано бар е по-специфична атмосфера и музика. Не всеки разбира това под купон за РД.

# 8
  • Мнения: 2 005
Абе хора незнам къде да си празнувам рожденият ми ден.
Ще ми по newsm61  bigdance2 newsm67 dance dazzler1  uraмогнете ли защото той наближава след 14дни е. smile3511
Моляя ви помогнете ми. fight fight hit newsm20 newsm41
Зависи колко са ти годините и дали ще ти е до празнуване въобще Joy На мен вече не ми е много до празнуване на рожденния ми ден. Ашколсун за яките емотикони. bowuu

# 9
  • Мнения: 395
За моите рождени дни няма да говоря, защото с нищо хубаво не мога да се похваля напоследък.
Аз лично ходя само на пияно бар. Допада ми музиката, обстановката и настроението във въздуха.
Но зависи от хората с които ще празнуваш, въпрос на вкус.
Моето предложение е целия ден да прекараш в някой хубав спа комплекс, а вечерта с любимия човек в някой екзотичен ресторант.
Все пак ти имаш рожден ден, подари си малко удоволствия не се превръщай в слугиня и готвачка точно на този ден.
Отпусни му края и се забавлявай  moresmile
П.С. Ако някой от компанията е с голяма глътка в пияно бара може да ти понатежи.

# 10
  • Мнения: 1 006
Хубава тема, наближава и моя РД.........преди това е на половинката РД-то...

Така че ще плагиатствам идеи от вас, ри нас интересното е, че имаме приятели, които не се познават помежду си, а и такива, между  които възрастовата разлика е много голяма....
Та, това, със събирането е малко сложна идея Crazy

# 11
  • Мнения: 631
Моят рожден ден е далече, но пък е юбилей и от сега съм се замислила какво да правя.

Скоро майка ми направи 50 години - отпразнувахме го в ресторанта на Астор, беше много хубаво, но и моят да направя там няма да е интересно.

Ще следя темата с интерес и ще крада идейки.....

# 12
  • Мнения: 421
Е добре де... какво толкова - като ти се танзуча идете в някоя дива чалготека и се натряскайте яко и това е. А пък що се отнася до парите - просто избер чалготека дето да ти е по джоба.Преди това може да минете прези китайския ресторант... - хареса ми идеята  Peace

# 13
zdraveite . I  moqt rojden den ablijava. Dosta se 4ydq kakvo da pravq ,no mai nakraq nqma vaob6te dago praznyvam ... No iskam da spodelq nqkolko idei s vas moje da sa vi ot polza...  Naskoro bqh v USA,tam horata s atolkova po  otvorenii  i nastroeni po prazni4no... ta edin den dokato se razhojdah v grad4eto v koeto bqh otsednala,vidqh na edna blizka polqnka,kudeto ima6e ne6to kato dyrvena ogroomna besedka s mnogo masii dulgi peiki edna komqniq da praznyvat... kato se zagledah vidqh 4e praznyvat Rojden den... otpred na durvenata ky6ti4ka be6e zaka4en natpis 'Happy Birthday' ,ostrani do ku6ti4kata imashe mqsto za barbekiu i razbira se imashe 1-2ma otgovorni qvno za prigotvolenieto na vkystotiite... naokolo decata ti4aha po trevata dovolni i6tastlivi ot prekrasnoto vreme i 4istiq vuzdyh.. imah ei o6te peki s masi4ki nablizo i vseki se be6e razpolojil ydobno govoreiki s nai blizkite ... Imashe i razbira se myzika,... a slunceto praveshe gledakta o6te po priqtna i za6emetqvashta kato nqkakva prikazaka be6e.. izglejdaha kato edno ogromno 6tastlivo semeistvo... Ta ottogava sums e zarekla 4e i az taka nqkoi den 6te si otparznyvam  RD to,no za sajalenie  moqt e prez zimata... ta nqma kak da stane...no za vseki koito obi4a prirodata priqtnata kompaniq,vkusno hapvane ,slunce,treva,vetrec... i v su6toto vreme komforta  i neprinydenostta opredeleno my prepory4vam tova!

# 14
  • Мнения: 25 568
mtea , предлагам ти да празнувам вместо теб!
Ще ти заведа гостите където си пожелаят, ще приема поздравленията и подаръците вместо теб, ще ги забавлявам цяла вечер/нощ/, а накрая от теб се иска само да платиш сметката.
Навита ли си?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт