ВЪПРОСЧЕ!!!

  • 1 066
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета,преди около 4дни ми е била овулацията,сега имам болки ниско долу в яйчниците.Това може ли да е симптом за тревога.Меря температура ,но тя по принцип си е ниска,около 36,9-37,0.Какво да предприема според вас.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 27 524
Тревога за какво? Ако си забременяла, е рано за болки, на по-късен етап - може, да. Може да предприемеш само едно нещо, ако те боли - да отидеш на гинеколог.

# 2
  • Мнения: 2 270
Тревога за какво? Ако си забременяла, е рано за болки, на по-късен етап - може, да. Може да предприемеш само едно нещо, ако те боли - да отидеш на гинеколог.

Взе ми думите от клавиатурата! Peace

# 3
  • Мнения: 1 335
Спокойствие му е майката. Нищо няма какво да предприемаш друго. Ако има бременност, неразположенията са нещо нормално. Дано се е получило

# 4
  • София
  • Мнения: 35 946
Момичета,преди около 4дни ми е била овулацията,сега имам болки ниско долу в яйчниците.Това може ли да е симптом за тревога.Меря температура ,но тя по принцип си е ниска,около 36,9-37,0.Какво да предприема според вас.
Благодаря предварително.
Ако се притесняваш, че фоликула не се е пукнал и ако има вероятност да е станала киста - добре е да те види лекар.
Тази температура нищо не означава - може да е имало О. но може и да не е имало.
Съжалявам,  ако съм те разочаровала

# 5
  • Мнения: 7 716
Много се вглеждаш. Wink

# 6
  • Мнения: 2 660
може да си настинала. често при настинка яйчниците болят.

# 7
Благодаря ви момичета.
Denis,точно това имах предвид,дали с тая температура въобще е имало овулация или фоликула не се е спукал,затова ме боли.
Днес болката е по слаба,дано мине от самосебеси,че ми писва от доктори. Sad
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт