моля, дайте някой добър специалист УНГ-

  • 2 980
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
- в София. предполагам, че вече многократно е повдигана подобна тема, но нямам време да чета подробно из по-старите. Имаме си направление. Много ще съм ви благодарна ако ме улесните. А по-специално има ли някой в Трета Градска, защото ми е по-наблизо?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Д-р Улевинов - Клиника детски болести към Александровска болница.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Д-р.Френгов, страхотен специалист.Но е в  транспортна болница.

# 3
  • Мнения: 1 317
Д-р Петров - болницата на МВР. Не съм водила детето ми, но ходих аз - имах проблеми преди време. А го знам от една приятелка, чието дете имаше много проблеми с трета сливица и още не помня какво (но знам че обикаляха много УНГ лекари) и знам че много им помогна.

# 4
  • Мнения: 1 322
Определено д-р Улевинов.

# 5
  • Мнения: 2 751
Д-р.Френгов, страхотен специалист.Но е в  транспортна болница.
Гласувам с две ръце!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 113
Препоръчвам ти д-р Катя Кирова. Страхотен специалист. Позна на сина ми третата сливица от вратата още преди да влезем в кабинета.Тя го и оперира. Работи с касата. Пратила съм някои мои приятелки и всички много са доволни. Тя работи в МБАЛ "Св. Анна" - бивша Окръжна болница - но там оперира има и кабинет в Медицински център "Лора" - ул.Позитано № 10 - четни дати от 15.00 до 19.00. Моб.тел.0887 46 91 32 - незная дали още е същият, но едва ли го е сменила. сл.тел.болница:9759-131; 9759-143   ч.кабинет:980 33 82

Общи условия

Активация на акаунт