Хотел LONG BEACH RESORT- Анталия?

  • 3 725
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
здравейте,майчета!
ако сте били в този хотел -LONG BEACH RESORT -5 *в анталия-алания-моля ви пишете отзиви.ние ще бъдем там за нова година.
благодаря ви и весело посрещане на новата 2008 година!

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Здрасти!
Виждам че никой не ти е отговорил и затова си позволявам да се намеся  Wink
Хотелът е чисто нов - открит в края на май 2006.
Ние бяхме в Делфин Делукс който е наблизо , имаше българи точно във вашия хотел. На връщане ми казаха че вси4ко е било супер - храна, стаи и тн само че имало още за довършване. Това ве4е не е проблем защото е минала година и половина оттогава  Hug
Видях плажа - наистина много хубав с много забавления.... но отиваме в такъв сезон, че сигурно няма да можем да се възползваме от плажа  Crossing Arms
Алания ти е буквално под носа.
Аз съм за Нова година В Барут Лара.
Ти с коя агенция си?
Весела Нова Година и много радостни мигове на почивката!  Hug

# 2
  • Мнения: 265
мона лиза,много ти благодаря за отговора.6те бъдем с он травел с полет от пловдив за нова година!
не знам ,оба4е,понеже за пръв път 6те бъдем в анталия-с какво можем да се придвижим до алания.екскурзии ли организират...останах с впе4атление,4е хотела не е в населено място.моля те,ако има6 време за малко по-подробна информация.

весело изкарване и на теб и много настроение!

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Хотелът е буквално на 3 мин с кола от Алания!
Сигурно 6те се организирате с такси.
Или маршрутка.
Но не ми се вярва 4е ще имате много време да щъкате - то в хотелите е рай!!!!
Имате всичко нужно на 1 място!
Иначе Алания е хубаво градче, но каквото и да си харесате се пазарете до дупка!
И да разказваш как е било ...
еееххх... нямам търпение!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 265
мона лиза,благодаря ти отново за отговора.много се надявам да е така както казва6-рай.
само искам да те попитам о6те не6то-ако не успеем да отидем до алания-има ли от къде да си купим поне по едно сувенир4е за спомен.може би в хотела има магазини или не6то като търговски център?извинявай,4е постоянно те занимавам,мона лиза и ти благодаря о6те веднъж.

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 574
В хотелите от този тип има магазинчета за сувенири, НО са доста по-скъпи от сергийките и магазинчетата в Алания например.
Но не се лъжи че са в хотела - и там си трябва яко пазарене! Цените не са фиксирани. Аз лично се съгласявам в най-лошия случай на 40 - 50 % от първоначално обявената цена. Wink
Да ти разкажа за 1 номер, който действа! виждаш какво те интересува и за колко пари е. Например решаваш че ти трябват 4 наргилета за подарък. Отдалечаваш се слагаш си в портмонето сумата, която мислиш да дадеш и за 4те и после почваш пазарене. По едно време казваш, Ок ама имам еди колко си пари - показваш, а ми трябват 4 подаръка, и да искам повече не мога да дам. Този номер винаги действа! Mr. Green Турчинът повъздъхне, попъшка пък ти грабне парите и ти опакова сувенирите  Peace

P.S.Циганийка си е този съвет не оспорвам ... ама и в това си има чар  Mr. Green Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 243
Ехххх Мона лиза колко си права само за пазаренето.Ама нали за това си в Турция на почивка а и то циганийката си ни е в кръвта Laughing
На мен ми беше много забажно да се пазаря и да си купя дрешка или сувенирче на 6-7 по-ниска цена от обявенот.то това всъщност си е реалната цена де Joyама така хема туристът е доволен ,хем продавачът се е отървак от стоката си.
Момичета толкова ви завиждам за изборз на място за Нова година Mr. Green(ама благодородно-нашто пътуване се провали)
ДА СИ ИЗКАРАТЕ МНОГО ВЕСЕЛО И ПОСЛЕ ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ ДА ПИШЕТЕ КАК Е БИЛО И Д АПРИКАЧИТЕ МНОГООООО СНИМКИ

# 7
  • Мнения: 3 094
Ние ще бъдем в този хотел, но тръгваме със самолета от София. Четох из руските сайтове, че почти всичко е ОК, само почистването е лошо и дори бакшишът не помагал - така че не цапайте в стаята си Sick

# 8
  • Мнения: 265
много ви благодаря,моми4ета з отговорите.весело посре6тане на празниците и много настроение ви желая!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Здравийте, и ние ще сме в този хотел  Blush но тръгваме от Бургас с автобус. Пристигаме на 30 и отпътуваме на 2 за Истанбул Crazy Би било приято да се видим.  Hug

# 10
  • Мнения: 265
o,da,estestveno,mnogo 6te mi e priqtno da se vidim.ako iska6 moga da ti pratq snimka na li4ni,za da znaem kak izglejdame i taka 6te ni e po-lesno.

i az namerih dobri otzivi za hotela,taka,4e nadqvam se da e nared vsi4ko.

Общи условия

Активация на акаунт