вече ми писна от този световъртеж, помагайте ако можете!

  • 5 087
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте, ще бъда кратка, но проблема който имам вече почва много да влияе на начина ми на живот. Всичко започна преди няколко месеца и в началото не обръщах внимание но сега става сероизно. Проблема е следния когато съм навън сред хора или в магазин или дори на улицата почва да ми се вие свият. То все едно нещо ме натиска отгоре на главата и почвам да губя равновесие. Ходих при доктори, един, друг и не може да се разбере от какво е. Правиха ми изследвания на баланса, вестибуларния апарат,очите, ущите и нищо. Хапчетата който пия не помагат, абе объркана работа. Споделете ако някой е имал такъв проблем как е бил решен той. Благодаря.

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Обърни се кам психиатър, ако вярваш в този тип медицина, а ако си готова на най-добрата стъпка - към психотерапевт! Успех!!!

# 2
  • Мнения: 2 005
Аз имам същия проблем и се обърнах към психиатър Rolling Eyes Изписа ми Антелепсин и сега съм добре , но постоянно го пия , вече 4г.за съжаление  ThinkingНо докато разбират , че е на нервна основа и от там получавам вестибуларни кризи , усещането е същото - сякаш нещо ме притиска отгоре над главата , нарушава ми се равновесието , но и започвам да повръщам адски  newsm78 Направо е голям кошмар #Cussing out #Cussing out #Cussing out Сега се поддържам с малка доза Антелепсин, спра ли го - започва пак същият ужас Mr. Green

# 3
  • Мнения: 129
И на мен ми се вие свят от нервите, пия бетасерк /или вестибо/ но след известно време пак почва. Сега ми изтръпнаха пръстите на ръката, изписаха ми съдоразширяващи, ръката не ми се оправя много, обаче поне не ме боли глава и почти не ми се вие свят. Изобщо само чудеса ми се случват!

# 4
  • Мнения: 491
А с кръвното как си? На мен понякога ми става така като ми падне рязко кръвното.

# 5
  • Мнения: 5 676
От ниско кръвно се получава световъртеж!

# 6
някои твърдят че са се оправили с хомеопатия.
Аз имах подобен проблем, но...просто си мина. сега се появява преди цикъл.

# 7
  • Мнения: 131
И аз получавам напоследък световъртене, но при мене поне така ми казаха е от Шипове във врата.
Пия Вестибо.

# 8
  • Мнения: 353
Това е депресия. Аз се чувствах по същият начин, и двата пъти след като родих. Ходих при Психиатър и се почувствах перфектно веднага, много е хубаво да се консултираш с такъв специалист. С двумесечен курс на лечение с Ксанакс вече съм ОК.

Общи условия

Активация на акаунт