Самотна майка съм, имам нужда от Вашата помощ

  • 7 658
  • 54
  •   1
Отговори
Здравейте,
Самотна майка съм с 3 деца. Синът ми и е на 3 години, дъщерите ми са близначки и са на 2 години. В момента съм в отпуск по майчинство. Живеем в провинцията в село близо до София. Нуждая се от Вашата помощ. Нямам средства да купя за децата си необходимите за тях неща. Ще Ви бъда благодарна, ако някой би се освободил от излишните за него употребявани детски дрешки, обувки, играчки. Голям проблем са и памперсите - ако някой от Вас има възможност. Предварително Ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 744
Здравей!
Дай точни размери за дрешки и обувки на децата. Много ще ни улесниш.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 229
  За съжаление моите близначки са по-малки от вашите. Ще си помисля с какво мога да помогна.
  Защо не се свържеш и с ДБМ те може би ще имат по-голяма възможност да помогнат?

# 3
Здравй! И ние сме много по- мънички, но ако искаш да се свържем и с каквото можем ще помогнем. Ако не ти пречи ще съберем каквото можем от близки и познати и ще ви ги пратим. Ако искаш пиши ми на e-mail: tedy_did@abv.bg. Ще направя всичко по силите си.

# 4
  • София
  • Мнения: 137
Здравей и от нас!  Hug
Дай малко повече инфо за ръста на децата и как да ти пратим нещата до селото, в което живеете.
Ти си майка-героиня!  Peace Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 355
Здравей, моите са на три год., така че бих могла да изпратя неща за момиченцата. Ако желаеш - изпрати ми точния си пощенски адрес на лични. Хубави празници!

# 6
  • Мнения: 2 471
Тази тема е хубаво да бъде видяна от повече хора. Защо не я пуснете тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0

# 7
  • Мнения: 2 051
Петя, вземи координати от тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226694.0

и без абсолютно никакво притеснение пиши в темата или се обади на някоя от майките. Помогнали са на много жени и смисъла на организацията е в това.
А пък близнашките майки са едно на ръка.

Пожелавам ти бързо излизане от трудната ситуация и здрави дечурлига.
 Heart Eyes

# 8
Благодаря на всички, които ми писаха. Синът ми е с ръст 110 см и е на 3 години, обаче изглежда по голям и носи дрехи като за 4-5 годишно дете и обувки с размер 26. Близначките са  високи около 100 см, а обувките за тях са размер 24. Адресът ми е: 2023 с. Ковачевци, община Самоков, ул. "Средна" 11, Петя Методиева. Още веднъж Ви благодаря за отзивчивостта.

# 9
  • Мнения: 1 744
Петя, дай си и второто име, защото мисля че искат и трите имена. До няколко дни ще ти пратя едни работи. Повечето са за момиченцата. Имам и едни кукли, ама са голи. Ако те притеснява ми кажи. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 12 229
    Определено искат и трите имена  Peace

# 11
  • Мнения: 303
Имам доста дрехи и играчки, чакам трите имена и аз ще изпратя колетче.
Не се притеснявай, да са ти живи и здрави дечицата! Hug

# 12
Петя, сабираме каквото можем и в най- скоро време ще ти ги изпратим, но искахме да те питаме дали си съглсна да купим на дечицата пелени за многократна употреба( ако искаш да ги видиш влез тук: http://shop.danet.bg/index.php?cPath=167 -могат да те спасяват за през ноща или когато нямате памперсчета, но ми трябват и килограмите на децата или ако ги видиш ми напиши от кой размер! Няма да се отчайваш, важното е да сте живи и здрави Hug

# 13
# 14
Трите ми имена са Петя Сашкова Методиева. Благодаря Ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт