Неприятно изпотяване?

  • 3 360
  • 37
  •   1
Отговори
 Sad Здравейте
Имам един неприятен проблем. От известно време въпреки че е зима и е студено само няколко минути след като излеза от вкъщи и подмишниците ми усещам непреятно мокро.  Sad  Това и през лятото не ми се е случвало. Същевременно ръцете и краката са ми студени?
Помагайте...?

# 1
  • Мнения: 7 723
Как? newsm78

Направи си изследвания...хормоните как са ти....кръвна картина....

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз лятото като се изпотя не мирише, но зимата без да ми е топло и се потя и мирише, не знам на какво се дължи! Rolling Eyes
Много ми помагат тези малките стикчета на рексона Peace

# 3
  • Мнения: 491
Аз пък ползвам един спрей Odor ex се казва, от който съм много доволна. Няколко дни, след вечерния душ пръскам, сутринта измивам. После нямам проблем поне 10-15 дни. Някой беше писал, че запушвал порите под мишниците и кожата не може да диша, та не знам колко е вредно,ама само в това ми е спасението . newsm78
Иначе и аз съм така- лятото не мерише, но зимата... #Puppy dog Може би е от изкуствените подплати на саката, с които ходя ?!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.......
Много ми помагат тези малките стикчета на рексона Peace

Просто са страхотни! От години използвам тези стикчета и съм забравила какво е да се изпотиш под мишниците. Задължително обаче министикчетата на Рексона. Големите не са същите. Има разлика. Няма друг продукт който така да ми действа добре!

# 5
  • Мнения: 127
.......
Много ми помагат тези малките стикчета на рексона Peace

Просто са страхотни! От години използвам тези стикчета и съм забравила какво е да се изпотиш под мишниците. Задължително обаче министикчетата на Рексона. Големите не са същите. Има разлика. Няма друг продукт който така да ми действа добре!

благодаря за инфото ще пробвам и аз и ще споделя впечатления  Peace

# 6
  • Мнения: 3 622
vok този спрей Odor ex в аптеките ли се продава или го има навсякъде. А цената му каква е?

# 7
  • София
  • Мнения: 232
ODOR EX - серийката с червената капачка - пръскаш се вечер, сутрин се къпеш и никакви проблеми 2 седмици:) Има го по аптеките и цената му е 5-6 лв

# 8
  • Мнения: 522
ODOR EX - серийката с червената капачка - пръскаш се вечер, сутрин се къпеш и никакви проблеми 2 седмици:) Има го по аптеките и цената му е 5-6 лв

Супер е.От както го открих , няма изпотяване лято и  зима.Пробвай го, ще останеш много доволна.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Tasha, има го в Първа частна аптека на Червения Площад. Аз обърнах града докато си го намеря, наистина е много ефикасно.

# 10
  • Мнения: 3 622
Tasha, има го в Първа частна аптека на Червения Площад. Аз обърнах града докато си го намеря, наистина е много ефикасно.

Благодаря ти    bouquet

# 11
  • Мнения: 1 666
ODOR EX - серийката с червената капачка - пръскаш се вечер, сутрин се къпеш и никакви проблеми 2 седмици:) Има го по аптеките и цената му е 5-6 лв

Супер е.От както го открих , няма изпотяване лято и  зима.Пробвай го, ще останеш много доволна.

Подкрепям с две ръце!
Аз лятото разбрах за него пак от този форум и съм много доволна, даже вече не се налага да правя поддържаща терапия на всеки две седмици, а на месец веднъж.

# 12
  • Мнения: 89
Ше взема и аз да го пробвам  Peace,иначе използвам Rexona Oxygen и съм доволна  Grinning

# 13
  • Мнения: 985
Sad Здравейте
Имам един неприятен проблем. От известно време въпреки че е зима и е студено само няколко минути след като излеза от вкъщи и подмишниците ми усещам непреятно мокро.  Sad  Това и през лятото не ми се е случвало. Същевременно ръцете и краката са ми студени?
Помагайте...?

Козметиката си е козметика, но...
пусни едни изследвания на хормоните- женските и щитовидна жлеза. Ако наред с изпотяването откриеш и други симптоми като безпричинно безпокойство, нервност, бърза умора, разсеяност,разстроен сън, необяснимо главоболие, дори след здрав сън, обърни се към лекар. Много напомня автоимунните заболявания. Обилното изпотяване може да бъде симптом.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 736
Mоже да се потиш и заради дрехите. Аз, например, по принцип не се потя дори лятото, но имам една-две блузи зимни, които щом сложа и съм потна. Явно е от материята..  Close А нито са някакви евтини, уж памучни ама явно има нещо синтетично в тях.

Общи условия

Активация на акаунт