Момичета помагайте...

  • 2 355
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 038
Разполагам с малко пари за да си напазарувам някой неща,обувки,искам да си взема по спортна чанта,някакво пролетно яке,някоя и друга блуза,и други такива работи.
Можете ли да ми кажете от къде мога да си напазарувам,по възможност да не е много скъпо.
Ако някой скоро е ходил по магазините да каже къде са сега намаленията.
Аз лесно мога да сляза до центъра и да обикалям,но нямам такова време,и затова ви питам от къде мога да си напазарувам без да обикалям много.
Благодаря ви предварително. Wink

# 1
на Илиенци има страхотни неща,
аз съм си харесала от тези зелените панталони дето сега са модерни - с много джобове, като военни малко, на Илиенци са с по 10 лв. по-евтини отколкото в магазин
има намалени кожени якета в момента
а там пък чанти да искаш - огромен избор, в модерното светло зелено има много готини

# 2
В Пловдив има един склад за дрехи на едро,в началото на всеки сезон си пазарувам от там.Като си купиш няколко неща ти дават търговската отсъпка.Продават долу-горе качествени ментета на известни марки.Сега търся подобен в София,много е изгодно. Simple Smile Ако някой знае,да сподели

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
"Произведено в България" свърши ли?

# 4
  • Мнения: 2 978
Цитат на: kryssy
на Илиенци има страхотни неща,
аз съм си харесала от тези зелените панталони дето сега са модерни - с много джобове, като военни малко, на Илиенци са с по 10 лв. по-евтини отколкото в магазин
има намалени кожени якета в момента
а там пък чанти да искаш - огромен избор, в модерното светло зелено има много готини


Даа тези панталоните там са по 26лв..незнам колко са по другите магазини.
Тъпото е обаче, че цяла София вече ходи в тези зелени панталони.
Ще станем като някой батальон. #Puppy dog

А чанти има от 5лв нагоре.... Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 3 052
Цитат на: Vivi
"Произведено в България" свърши ли?


Не, до неделя е. И аз съм намислила да се замъкна натам, ама трябва някой да гледа Мишо, а няма много ентусиасти Sad

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
С колко малко пари разполагаш горе-долу, защото това е твърде относителен въпрос. За някои малко пари са 100 лв. за други 1000лв. Като изброяваш, че искаш да си накупиш няколко неща си представям добра сумичка, но и зависи на кое наблягаш повече, аз примерно ако разполагам с достатъчно средства най-напред се забивам в някой козметичен магазин(моя слабост), после някой аксесоар, и накрая пари за дрешки не останали.
Но за всеки случай не прави моята грешка.

# 7
  • Мнения: 2 006
Цитат на: alex Y
С колко малко пари разполагаш горе-долу, защото това е твърде относителен въпрос. За някои малко пари са 100 лв. за други 1000лв. Като изброяваш, че искаш да си накупиш няколко неща си представям добра сумичка, но и зависи на кое наблягаш повече, аз примерно ако разполагам с достатъчно средства най-напред се забивам в някой козметичен магазин(моя слабост), после някой аксесоар, и накрая пари за дрешки не останали.
Но за всеки случай не прави моята грешка.
Ааа,тя самата може да отвори козмети4ен магазин Mr. Green
Ина4е за пазар-самолет4ето  Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: alex Y
С колко малко пари разполагаш горе-долу, защото това е твърде относителен въпрос. За някои малко пари са 100 лв. за други 1000лв. Като изброяваш, че искаш да си накупиш няколко неща си представям добра сумичка, но и зависи на кое наблягаш повече, аз примерно ако разполагам с достатъчно средства най-напред се забивам в някой козметичен магазин(моя слабост), после някой аксесоар, и накрая пари за дрешки не останали.
Но за всеки случай не прави моята грешка.
Ааа,тя самата може да отвори козмети4ен магазин Mr. Green
Ина4е за пазар-самолет4ето  Grinning

ЕЕЕ сори, не съм запозната с финансите й, но защо й предлагат "Произведено в България" тогава?

# 9
  • Мнения: 2 006
Цитат на: alex Y
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: alex Y
С колко малко пари разполагаш горе-долу, защото това е твърде относителен въпрос. За някои малко пари са 100 лв. за други 1000лв. Като изброяваш, че искаш да си накупиш няколко неща си представям добра сумичка, но и зависи на кое наблягаш повече, аз примерно ако разполагам с достатъчно средства най-напред се забивам в някой козметичен магазин(моя слабост), после някой аксесоар, и накрая пари за дрешки не останали.
Но за всеки случай не прави моята грешка.
Ааа,тя самата може да отвори козмети4ен магазин Mr. Green
Ина4е за пазар-самолет4ето  Grinning

ЕЕЕ сори, не съм запозната с финансите й, но защо й предлагат "Произведено в България" тогава?
Не ставаше въпрос за финансите-зака4ката беше,4е тя е ''маниа4ка'' на тема козметика ,за самолет4ето-ми каня я на гости #Silly

# 10
  • Мнения: 2 220
Цитат на: elfrida*
В Пловдив има един склад за дрехи на едро

Би ли ми казала къде е този склад в Пловдив? Благодаря.  Laughing

# 11
Цитат на: toninna
Цитат на: elfrida*
В Пловдив има един склад за дрехи на едро

Би ли ми казала къде е този склад в Пловдив? Благодаря.  Laughing


На Коматевско шосе.Казва се "Петер",аз смятам да го посетя до края на месеца.

# 12
  • Мнения: 274
Цитат на: elfrida*
Цитат на: toninna
Цитат на: elfrida*
В Пловдив има един склад за дрехи на едро

Би ли ми казала къде е този склад в Пловдив? Благодаря.  Laughing


На Коматевско шосе.Казва се "Петер",аз смятам да го посетя до края на месеца.

На моя мъж му забраних да се навира в тоя `Петер`. Носи ми от там разни боклуци само . Изпрах му една блуза в пералнята ,пусна боя ....няма да ви разправям оцвети в червено всички дрехи. Оттогава насам трябвало да му я пера на ръка,моля ви се!После донесе някакъв друг парцал, уж Сисли , за 20 лева... Взех да го гладя, надписа му се стопи! Кво да ви разправям! По добре да си взима блузи от метро, за 12 лева, около100 пъти по качествени са!

# 13
  • Мнения: 1 381
ами ако си в София. имаме си нов тръговски център в Красна поляна. Мисля че ще си намериш доста добри неща.

# 14
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Vivi
"Произведено в България" свърши ли?


Не, но там е голям боклучарник и е абсолютно измамно, че е по-евтино. Цените са завишени, все пак трябва да се избият наемите на щандовете, а и заплатите на персонала.... Това е инфо от "кухнята"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт